قائم مقام کارگزاران: دولت روحانی در انسجام داخلی به چپ و راست نغلتید/ عزتمندانه از غزه دفاع می کنیم

مهر نوشت:

قائم مقام دبیر کل حزب کارگزاران با اشاره به اینکه دوره احترام به جمهوری اسلامی احیا شده است گفت: به طور کلی نتایج حاکی از این است که در این دولت جلوی سقوط آزاد به ناکجا آباد گرفته شده است و عزت به ایران بازگشته است.
سعید لیلاز قائم مقام دبیر کل حزب کارگزاران با اشاره به یکسالگی دولت گفت: اگر اکنون انتخابات سال 92 عینا تکرار شود روحانی با 10 میلیون رای بیشتر رئیس جمهور می شود چرا که بدنه گروهی از افرادی که انتخابات را تحریم کرده بودند بعد از عملکرد کنونی دولت به سمت دولت می آمدند و حامی دولت می شدند.

این تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان اینکه دولت روحانی در مسائل اقتصادی مافوق انتظار ظاهر شد، گفت: نرخ تورم مواد غذایی که در دولت گذشته به بیش از 60 درصد رسیده بود برای طبقات فرودست اکنون به صفر رسیده است.

قائم مقام دبیر کل حزب کارگزاران با اشاره به عمکرد دولت در بخش اقتصادی گفت: دولت فاز دوم هدفمندی را بدون هیچ گونه تلاطمی اجرایی کرد. امسال اولین سالی است که قدرت خرید کارگران و کارمندان کم نشده است.

به گفته این فعال سیاسی اصلاح طلب در هیچ دوره ای از انقلاب اسلامی میزان وفاق و اتحاد تا این حد نبوده است و رهبری نیز امروز حامی دولت است.

لیلاز گفت: به طور کلی نتایج حاکی از این است که در این دولت جلوی سقوط آزاد به ناکجا آباد گرفته شده است. در حوزه سیاست خارجی اعتبار جمهوری اسلامی برگشته و ما اکنون عزتمندانه از غزه دفاع می کنیم. مشروعیت ضد ایرانی آمریکا و اسرائیل گرفته شده است.

او با تاکید بر اینکه دوره احترام به ایران احیا شده است، یادآور شد: در بحث انسجام داخلی دولت در خصوص حجاب، مسائل فرهنگی، گشت ارشاد، نشر و کتاب نه به راست غلتیده است و نه به چپ. نقطه اوج ماجرا پایداری دولت در کم نکردن ساعات کار اداری در ماه مبارک رمضان بود و این کار دولت معادل بی دینی تلقی نشد.

لیلاز در پایان گفت: اکنون از مرحله پوپولیسم تقلبی عبور کرده ایم و دولت در اجرای شعار اعتدال موفق عمل کرده است.

 

45231

 

کد N423799