رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، جنایات در غزه را محکوم کرد

رژيم صهيونيستي,فلسطين,غزه,سازمان قضايي نيروهاي مسلح

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد که معنویات حاصل از ماه مبارک رمضان در اقدامات و فعالیت‌های کارکنان قوه قضائیه در خدمت‌رسانی به مردم تأثیرگذار باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد که معنویات حاصل از ماه مبارک رمضان در اقدامات و فعالیت‌های کارکنان قوه قضائیه در خدمت‌رسانی به مردم تأثیرگذار باشد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی در مراسم دید و بازدید عید فطر در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح یکی از تأثیرات بهره مندی از این ماه مبارک را در دستگاه قضایی عدم تأثیر سفارش دوست و آشنایان در تصمیم گیری‌های قضایی و بکارگیری حداکثر تلاش قضات و کارمندان در جهت احقاق حقوق مردم برشمرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این‌که «ماه رمضان ماه انس با قرآن و دعا است» تصریح کرد: دعا وسیله ارتباط انسان با خداست و مقام خاکی انسان را با مقام ربوی خداوند متصل می‌کند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: وقتی بشر در این دنیای پر زرق و برق از یاد خدا غافل می‌ماند خداوند با تشریع نماز و روزه می‌خواهد که ارتباط انسان با او قطع نشود.

وی افزود: خداوند واجبات مالی از جمله خمس و زکات را برقرار نمود تا انسان هر چند اندک، از حب خودش به مال صرف نظر و در واقع با نفس سرکش مبارزه کند.

بهرامی بیان کرد: آن چیزی که بشر را نجات می‌دهد یاد خدا و آن چیزی که موجب هلاکت بشر می‌شود غفلت از یاد خداست.

وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به کشتار وحشیانه مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی گفت: در سکوت و غفلت جهان اسلام و سازمان‌های بین المللی مدعی حقوق بشر و حمایت ابرقدرت‌های جهان‌خوار، رژیم صهیونیستی دست به این اقدامات شنیع و ددمنشانه زد و زنان و کودکان بی‌دفاع غزه را به خاک و خون کشاند.

در پایان این مراسم، از فعالان عرصه قرآنی در سازمان قضایی نیروهای مسلح استاد حسن سلطان پناه و آقایان جمال الدین مقدم و مرتضی لبانی با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد.

انتهای پیام

کد N421931