۰

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، جنایات در غزه را محکوم کرد

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
رژيم صهيونيستي,فلسطين,غزه,سازمان قضايي نيروهاي مسلح

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد که معنویات حاصل از ماه مبارک رمضان در اقدامات و فعالیت‌های کارکنان قوه قضائیه در خدمت‌رسانی به مردم تأثیرگذار باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد که معنویات حاصل از ماه مبارک رمضان در اقدامات و فعالیت‌های کارکنان قوه قضائیه در خدمت‌رسانی به مردم تأثیرگذار باشد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی در مراسم دید و بازدید عید فطر در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح یکی از تأثیرات بهره مندی از این ماه مبارک را در دستگاه قضایی عدم تأثیر سفارش دوست و آشنایان در تصمیم گیری‌های قضایی و بکارگیری حداکثر تلاش قضات و کارمندان در جهت احقاق حقوق مردم برشمرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این‌که «ماه رمضان ماه انس با قرآن و دعا است» تصریح کرد: دعا وسیله ارتباط انسان با خداست و مقام خاکی انسان را با مقام ربوی خداوند متصل می‌کند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: وقتی بشر در این دنیای پر زرق و برق از یاد خدا غافل می‌ماند خداوند با تشریع نماز و روزه می‌خواهد که ارتباط انسان با او قطع نشود.

وی افزود: خداوند واجبات مالی از جمله خمس و زکات را برقرار نمود تا انسان هر چند اندک، از حب خودش به مال صرف نظر و در واقع با نفس سرکش مبارزه کند.

بهرامی بیان کرد: آن چیزی که بشر را نجات می‌دهد یاد خدا و آن چیزی که موجب هلاکت بشر می‌شود غفلت از یاد خداست.

وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به کشتار وحشیانه مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی گفت: در سکوت و غفلت جهان اسلام و سازمان‌های بین المللی مدعی حقوق بشر و حمایت ابرقدرت‌های جهان‌خوار، رژیم صهیونیستی دست به این اقدامات شنیع و ددمنشانه زد و زنان و کودکان بی‌دفاع غزه را به خاک و خون کشاند.

در پایان این مراسم، از فعالان عرصه قرآنی در سازمان قضایی نیروهای مسلح استاد حسن سلطان پناه و آقایان جمال الدین مقدم و مرتضی لبانی با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.