وزیر اسرائیلی: عملیات غزه به هیچ یک از اهداف خود نرسیده است

یک وزیر اسرائیلی به شدت از عملیات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه انتقاد کرده و گفت: این عملیات حتی به یک هدف نیز جامه عمل نپوشانده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه رای الیوم، عوزی لاندو، وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی که از حزب "اسرائیل بیت نو" به رهبری آویگدور لیبرمن است در مصاحبه با شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: عملیات نظامی علیه نوار غزه تا بدین لحظه به هیچ یک از اهداف خود نرسیده است و ارتش اسرائیل نتوانسته است مانع از ادامه شلیک موشک‌های فلسطینیان به اسرائیل شود.

وی گفت: با وجود اینکه عملیات نظامی ارتش اسرائیل ادامه دارد اما همچنان موشک‌ها به اسرائیل اصابت می‌کند.

وی افزود: منطقی نیست که یک سازمان بسیار کوچک همچون حماس بتواند این چنین تلفاتی به اسرائیل وارد کند که از جمله این تلفات بستن فرودگاه بین‌المللی بن گوریون است. ارتش اسرائیل همچنین نتوانسته است مشکل تونل‌ها را که یک خطر استراتژیک علیه اسرائیل به شمار می‌رود، حل کند.

وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی بیان داشت: دیگر سازمان‌های "تروریستی" همچون حزب‌الله لبنان که 80 هزار موشک در اختیار دارند می‌توانند به اسرائیل حمله کنند چرا که براین باورند که اسرائیل یک دولت ضعیف است.

این سخنان اختلافات در داخل دولت رژیم صهیونیستی پیرامون این عملیات نظامی علیه نوار غزه را نشان می‌دهد چرا که پیشتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مقابل رسانه‌ها از برخی از وزیران به دلیل مواضعشان انتقاد کرده و گفته بود این موضع‌گیری‌ها به امنیت ملی اسرائیل لطمه وارد می‌کند.

انتهای پیام

کد N421224