تظاهرات آمریکایی‌ها علیه پوشش خبری شبکه‌های سی‌.ان.ان و فاکس نیوز در مورد غزه

هزاران معترض با تظاهرات مقابل مقر شبکه‌های "سی‌.ان.ان" و "فاکس نیوز" در شهر نیویورک، حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرده و اعتراض خود را نسبت به پوشش رسانه‌ای جانبدارانه از صهیونیستها اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت شبکه فلسطین الیوم، این اعتراضات از مقابل مقر شبکه سی‌.ان.ان در منهتن آغاز شد که در این تظاهرات هزاران شهروند از نژادها و ادیان مختلف از جمله برخی از یهودیان در آن مشارکت کردند.

معترضان لوگوی نازی‌ها را روی پرچم رژیم صهیونیستی کشیده و عکس‌هایی از قربانیان حملات رژیم صهیونیستی به غزه در دست گرفتند.

تظاهرکنندگان همچنین صورت‌های خود را با رنگ‌های پرچم فلسطین رنگ کرده و پلیس نیویورک نیز تدابیر شدید امنیتی در مل برگزاری تظاهرات اتخاذ کرد.

معترضان شعارهایی در همبستگی با غزه سر داده که از جمله این شعارها "ما ای غزه اینجا هستیم به کودکانت بگو نترسند"، "همه ما فلسطینی هستیم"، "ای غزه گریه نکن، ما اجازه مرگ تو را نمی‌دهیم" و "فلسطین آزاد است و زنده باد غزه" بود.

تظاهرکنندگان همچنین سیاست رسانه‌ای جانبدارانه واشنگتن از رژیم صهیونیستی که توسط این دو شبکه و پوشش دادن حملات رژیم صهیونیستی به غزه اجرا می‌شود محکوم کردند.

دو ساعت پس از برپایی این تظاهرات در مقابل مقر شبکه سی‌ان ان، تظاهرکنندگان از میدان تایمز حرکت کرده و به سمت ساختمان شبکه فاکس نیوز رفته و شعارهایی در حمایت از حقوق فلسطینی‌ها سر دادند.

آن‌ها شعارهایی همچون "چه تعداد کودک شما امروز کشتید" و "ای اسرائیل از خودت خجالت بکش" سردادند.

انتهای پیام

کد N421223