در گفت وگو با ایسنا؛

فیاضی: جهاد دانشگاهی از روحیه‌ علمی و جهادی بالایی برخوردار است

سیاسی

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، جهاد دانشگاهی را یک نهاد موفق دانست و گفت: جهاد دانشگاهی از جمله نهادهایی است که از ویژگی عمده‌ی علمی و جهادی بالایی برخوردار است.

عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با اشاره به در پیش رو بودن سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی نهادی موفق و ذخیره و مولود انقلاب اسلامی است و از زمان ظهور و بروز به خوبی توانسته حرکت کند.

نماینده مردم نور در مجلس تصریح کرد: جهاد دانشگاهی دارای دو ویژگی خوب است، نخست روحیه علمی و پژوهشی و نوآورانه بسیار بالای ان و همچنین روحیه‌ی جهادی بالایش که بر این اساس این نهاد توانسته گام‌های بلندی را بردارد و نمود آن حضور در عرصه‌های موفق علمی و پژوهشی است.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره این که جهاد دانشگاهی چه نقشی در تحقق اقتصاد مقاومتی می‌تواند داشته باشد گفت: هر نهادی که با روحیه و رویکرد جهادی حرکت کند قطعا مناسب‌ترین روش را برای تحقق اقتصاد مقاومتی انتخاب کرده است.

فیاضی همچنین درخصوص اولویت‌های جهاد دانشگاهی اظهار کرد: گرچه حوزه‌ی کاری جهاد فراگیر است اما می‌تواند در عرصه‌های علمی و درمانی موفق عمل کند.

انتهای پیام

کد N420688