۰

معاون وزارت خارجه: مشکل رژیم صهیونیستی کمبود سلاح نیست/ استفاده از سلاح‌های نامتعارف کشتارجمعی

  • ۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

ایرنا نوشت:

معاون عربی و آفریقای وزارت امورخارجه رژیم صهیونیستی را دارای کلاهک‌های هسته‌ای دانست و تاکید کرد: رژیم صهیونیستی در جنگ علیه مردم غزه و مراکز نگهداری کودکان از نسل جدید سلاح‌های غیرمتعارف و کشتارجمعی استفاده کرده است.

امیرعبداللهیان روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا، در پاسخ به سوالی مبنی برتصمیم آمریکا برای اعطای سلاح‌های جدید به تل آویو گفت: آمریکا طی دهه‌های گذشته رژیم صهیونیستی را به انواع سلاح مجهز کرده و این رژیم نامشروع حتی دارای صدها کلاهک هسته‌ای است.

وی ادامه داد: در جنگ علیه مردم غزه و حتی علیه مراکز نگهداری کودکان نیز از نسل جدید سلاح‌های غیرمتعارف کشتارجمعی استفاده شده است؛ لذا مشکل رژیم صهیونیستی عدم توان مقابله بامقاومت و پایداری مردم غزه است و نه کمبود سلاح.

معاون عربی وآفریقایی وزارت امور خارجه تاکید کرد: ما به حمایت قاطع خود از مقاومت ادامه می‌دهیم.

عبداللهیان خاطرنشان کرد: پیگیری و تلاش برای ارسال کمک‌های انسان دوستانه به غزه و انتقال مجروحین به ایران باجدیت ادامه خواهدیافت و امیدواریم مصر در صدور مجوز تسریع کند.

وی اضافه کرد: اقدامات همه جانبه سیاسی ودیپلماتیک تهران برای توقف جنایات وشکستن محاصره غزه ادامه دارد.

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه تصریح کرد: انتظار داریم همه کشورهای اسلامی و عربی به رسالت واقعی خود عمل کنند و پاسخ محاصره غزه را از طریق قطع روابط آشکار پنهان با رژیم صهیونیستی بدهند.

 

17503

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.