سک نماینده مجلس:

رسانه‌ها باید نسبت به مسئله فلسطین شناخت درستی ارائه دهند

فلسطين,غزه

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: برای حمایت از مردم فلسطین باید رسانه‌های جمعی زیادی فعال شوند، ولی متأسفانه رسانه‌های جهان را رژیم صهیونیستی در دست گرفته است.

حسین نجابت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در روز عید سعید فطر اظهار کرد: برای اینکه مسئله فلسطین به درستی شناخته شود باید در تمام دنیا رسانه‌هایی باشد که این جنایات را به درستی به مردم انتقال دهند. متأسفانه ارکان رسانه‌های جمعی عالم را یهودی‌ها گرفته‌اند و آنها خبرپراکنی‌های دروغی دارند و شبکه‌های مختلفی را در دست گرفتهاند.

وی افزود: آنها در این شبکه‌ها طبق یک برنامه خبرهای غزه را کاملا سانسور می‌کنند و به صورت واژگون نشان می‌دهند. باید راه‌های دقیق اطلاع رسانی را پیدا کرد و این امر را محور روشنگری قرار دهیم. اگر اینگونه شود خودبخود عکس العمل‌های مناسبی را می‌بینیم.

این عضو کمیسیون انرژی در پایان گفت: نکته بعدی که باید به آن توجه کنیم این است که کشورهای مسلمان باید از مسئله فلسطین و غزه حمایت کنند و کشورهایی که از اقمار آمریکا هستند به وظایف خود عمل نمی کنند. طبیعتاً این کشورها خائن هستند و کشورهای غزه چشم امیدشان به سایر کشورها هستند و ما باید این فعالیت کشورهای اسلامی را افزایش دهیم.

انتهای پیام

کد N417650