قائم‌مقام ستاد اقامه‌ نماز رسانه‌ ملی خبر داد

تدوین سند راهبردی ستاد اقامه‌ی نماز در رسانه ملی

صداوسيما,نماز

قائم مقام ستاد اقامه‌ نماز رسانه‌ ملی از تدوین سند راهبردی ستاد اقامه نماز سازمان صدا و سیما خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قزوین، علی میقانی با حضور در صدا و سیمای مرکز قزوین اظهار کرد: برای تدوین این سند دو سال زمان صرف شده است که بعد از تدوین توسط ریاست سازمان صداوسیما رونمایی شد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز رسانه ملی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به کارنامه‌ موفق صداوسیمای مرکز قزوین در دو بخش نماز و قرآن و قدردانی از اهتمام مدیران و کارکنان مرکز قزوین در این زمینه، از برنامه سازان خواست در تولید برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی بیش از پیش به فریضه الهی نماز توجه کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید قریش موسوی رئیس ستاد اقامه نماز استان نیز در ادامه با اشاره به فعالیت‌های صداوسیمای مرکز قزوین در بخش نماز خاطرنشان کرد: صداوسیمای مرکز قزوین در سال 92 موفق به کسب رتبه چهارم استانی و به‌عنوان یکی از دستگاه‌های شایسته‌ تقدیر شناخته شد.

ابوالحسن صادقی جهانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین هم در ادامه اهتمام عمومی و عزم جمعی کارکنان را در بدست آوردن این توفیق موثر دانست و تاکید کرد: توجه به فریضه نماز در شبکه‌های سیما و صدای مرکز قزوین از اولویت‌های این مرکز خواهد بود.

انتهای پیام

کد N416283