عضو خبرگان رهبری:تخریب بارگاه پیامبران توسط داعش سناریوی رژیم صهیونیستی است

تخریب,داعش

ارومیه - ایرنا - نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: تخریب بارگاه پیامبران توسط گروهک تروریستی داعش سناریوی رژیم صهیونیستی است.

حجت الاسلام ˈ عسگر دیرباز ˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این گونه جنایات نشان می دهد گروهک تکفیری داعش نه تنها هیچ اعتقادی به ادیان آسمانی ندارند بلکه جهالت درآنها به اوج خود رسیده است.

وی اظهارکرد: داعش با هدایت اسرائیل غاصب برای جریحه دارکردن احساسات میلیونها مسلمان دست به نبش قبر و تخریب بارگاه ائمه معصومین (ع) و صحابه آنها می زند که این اعمال مورد قبول هیچ یک از ادیان آسمانی نیست.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه این گروهک ابزار دست رژیم صهیونیستی است گفت: زمانی می رسد که مدت زمان مصرف این گروهک به پایان رسیده و توسط اربابان خود به کام مرگ می رود.

رئیس دانشگاه جامع قم اضافه کرد: اگر چه گروهک تروریستی داعش با دلارهای نفتی دولت های عرب و با سلاح های اسرائیل غاصب جنایت می کند ولی عربستان هم اکنون این گروهک را تهدیدی برای خود احساس کرده و تلاش می کند پس از مدتی به عمرش خاتمه دهد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: داعش با پرچم دروغین خود و به نام اسلام دست به وحشیانه ترین جنایات زده و بیش از 700 نفر را تا کنون به شهادت رسانده است.

حجت الاسلام دیرباز تضعیف مسلمانان و نابودی آنها به دست گروههای تکفیری را از برنامه های اصلی اسرائیل و آمریکا عنوان کرد.

وی گفت: تمام کشورهای مسلمان وظیفه دارند به مبارزه با گروهک تکفیری داعش بپردازند مقابله با داعش تنها وظیفه مردم مظلوم عراق نیست چرا که داعش دشمن اصلی تمام مسلمانان است.

گروهک تروریستی داعش در چند روز اخیراقدام به تخریب مرقد چند تن از پیامبران کرده و همچنان به تخریب های خود ادامه می دهد.

8135/581/ 1495
کد N415517