جلسه مشترک جوانان اعتماد ملی و پویش امید برگزار شد

اصلاح‌طلبان,محمدرضا عارف,حزب اعتماد ملي

شورای مرکزی پویش امید وابسته به دفتر محمدرضا عارف و شورای مرکزی شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی در راستای هم‌اندیشی و بررسی فعالیت‌های مشترک، در نشستی مشترک درباره همکاری‌های بیشتر، امکان‌سنجی و تبادل‌نظر کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این جلسه دو طرف ضمن برشمردن مشابهت‌های گفتمانی دو مجموعه، اخلاق‌مداری، اعتدال‌گرایی، خردورزی و دوری از تندروی را از جمله این ویژگی‌های گفتمانی برشمردند و در ادامه به بررسی خطوط قرمز جهت تعریف فعالیت‌های مشترک پرداختند و در این راستا ساختارشکنی، خروج از قانون و بی‌اعتبار کردن قانون اساسی از جمله خطوط قرمز و محدودیت‌های فعالیت دو گروه بیان شد.

در این نشست که دومین جلسه از سلسله نشست‌های هماهنگی میان جوانان حزب اعتماد ملی و شورای مرکزی پویش امید بود، امکان برگزاری جلسات هم‌اندیشی، کلاس‌های آموزشی و سمینارهای مشترک، استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای دو گروه و تعریف و اجرای طرح‌های پژوهشی، از جمله آسیب‌شناسی جنبش دانشجویی و مدیریت جوانان در عرصه اداره کشور و نیز نحوه تعامل شورای زنان دو مجموعه مطرح و جهت بررسی بیشتر به کارگروه‌های مربوطه ارجاع شد.

در پایان این جلسه نیز انتخابات ریاست جمهوری سال 92، میزان تحقق انتظارات مردم و تأثیر آن در انتخابات مجلس پیش رو مورد تحلیل و بررسی حاضران قرار گرفت.

انتهای پیام

کد N414828