امیرعبداللهیان با رمضان عبدالله دیدار کرد/ تقدیر دبیرکل جنبش جهاد اسلامی از حمایت ایران  

سیاست خارجی

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه  با اشاره به استیصال رژیم صهیونیستی در مقابل قدرت مقاومت و ایستادگی مردم غزه تاکید کرد: قدرت مقاومت و ایستادگی مردم غزه کل معادلات و محاسبات دشمن را به هم ریخته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی و آفریقایی وزرات امور خارجه که به منظور گفتگو درباره تحولات منطقه به خصوص تهاجم رژیم صهیونیستی به نوار غزه به بیروت سفر کرده است، با رمضان عبدالله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیدار و گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار با تجلیل از پایداری قهرمانانه ملت و مقاومت فلسطین در برابر اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهونیستی علیه نوار غزه، بر حمایت قاطع ایران از مقاومت و ملت مظلوم فلسطین تاکید کرد.

وی اقدامات و تحرکات دیپلماتیک دولت ایران را در راستای جلوگیری از تجاوزات رژیم صهیونیستی و کمک و مساعدت به مردم بی دفاع فلسطین از جمله اعلام آمادگی برای ارسال کمک‌های غذایی و دارویی به مردم غزه از طریق مصر و انتقال مجروحان فلسطینی به ویژه زنان و کودکان برای مداوا در ایران تشریح کرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به استیصال رژیم صهیونیستی در مقابل قدرت مقاومت و ایستادگی مردم غزه، تاکید کرد: قدرت مقاومت و ایستادگی مردم غزه کل معادلات و محاسبات دشمن را به هم ریخته است.

رمضان عبدالله نیز با تشریح آخرین وضعیت میدانی و سیاسی جنگ غزه تاکید کرد: به برکت خون‌های پاک شهدا و مقاومت قهرمانانه گروه‌های مقاومت و ملت فلسطین در برابر تهاجم رژیم صهیونیستی، پیروزی بزرگ دیگری برای فلسطین رقم خورده است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی بر ادامه و ایستادگی تا تحقق کامل شروط مقاومت قبل از هرگونه آتش بس تاکید کرد.

وی در ادامه از حمایت‌های همه جانبه رهبری، رییس جمهور، ‌دولت و ملت بزرگ ایران از مساله فلسطین و مقاومت فلسطینی تقدیر و تشکر کرد.