شمخانی در تماس تلفنی با خالد مشعل:

ایران توان دیپلماسی خود را برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین بکار گرفته است

دولت

امروز، مرز میان انسانیت و وحشی گری با حمایت از مردم فلسطین و یا جانبداری از رژیم صهیونیستی مشخص می‌شود و این آزمونی بزرگ در برابر مدعیان حقوق بشر است.

دبیر شورایعالی امنیت ملی با بیان اینکه ایران مجموعه دیپلماسی خود را برای تبیین جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی در فلسطین بکار گرفته است گفت: مرز میان انسانیت و وحشی‌گری با حمایت از مردم فلسطین و یا جانبداری از رژیم صهیونیستی مشخص می‌شود.

به گزارش ایلنا، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورایعالی امنیت ملی در گفتگوی تلفنی با خالد مشعل رییس دفتر سیاسی حماس ضمن تبریک مجاهدت ماندگار مردم مقاوم فلسطین در برابر دشمن صهیونیستی، کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان مظلوم و بی دفاع غزه از سوی حاکمان تل‌آویو را ننگی ابدی برای این رژیم و حامیان آن دانست.

شمخانی حماسه غزه را فصلی جاودان در تاریخ مقاومت مظلومان تاریخ در برابر مستکبران و جنایتکاران عنوان و با تاکید بر حمایت همه جانبه دولت و مردم انقلابی ایران از مقاومت مردم مظلوم و سربلند فلسطین افزود: جمهوری اسلامی ایران مجموعه توان دیپلماسی خود را برای تبیین جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی در فلسطین ودفاع مردم مظلوم فلسطین بکار گرفته است.

دبیر شورایعالی امنیت ملی افزود: امروز، مرز میان انسانیت و وحشی گری با حمایت از مردم فلسطین و یا جانبداری از رژیم صهیونیستی مشخص می‌شود و این آزمونی بزرگ در برابر مدعیان حقوق بشر است.

خالد مشعل رییس دفتر سیاسی حماس نیز در جریان گفت وگوی تلفنی با دبیر شورایعالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر تداوم مقاومت مردم فلسطین در برابر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی اظهار داشت: ما با ایمان قلبی به وعده حق تعالی انتهای مقاومت در برابر دشمنان را پیروزی و نصرت الهی می‌دانیم و هرگز از آرمان مقدس خود که آزادی قدس شریف است دست نخواهیم کشید.

وی با قدردانی از حمایت‌های مردم و دولت جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین، اتحاد و مقاومت جهان اسلام در برابر غاصبان قدس را تنها راهکار توقف جنایات رو به تزاید رژیم صهیونیستی بر علیه مردم بی دفاع فلسطین عنوان کرد.

کد N414500