مکارم‌شیرازی درگذشت آیات شب‌زنده‌دار و عطاردی را تسلیت گفت

حوزه علميه,آيت‌الله العظمي مکارم شيرازي

آیت‎الله‌ ناصر مکارم‌شیرازی از مراجع عظام تقلید، در پیام‎های جداگانه‌ای ارتحال آیات حسین شب زنده‌دار و عزیزالله عطاردی از اساتید حوزه علمیه را تسلیت گفت.

آیت‎الله‌ ناصر مکارم‌شیرازی از مراجع عظام تقلید، در پیام‎های جداگانه‌ای ارتحال آیات حسین شب زنده‌دار و عزیزالله عطاردی از اساتید حوزه علمیه را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، در این پیام آمده است: فقدان اسفناک عالم وارسته و روحانی برجسته حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ حسین شب‌زنده‌دار مایه نهایت تأسف گردید.

این عالم ربانی که سالها از نزدیک ایشان را می‌شناختم، مظهر قدس و تقوا و ورع بود و با نهایت تواضع خدمات علمی و تبلیغی خود را در حوزه علمیه قم انجام می‌داد.

تمام کسانی که با این عالم باتقوا آشنا بودند، خاطرات خوب و باارزشی از وی داشتند، آن فقید سعید، پس از یک دوره درد و رنج به رحمت ایزدی پیوست و یاد و خاطره او در اذهان باقی ماند.

خداوند وی را غریق رحمت گرداند و بر درجاتش بیفزاید و اینجانب به حوزه علمیه قم و همه بازماندگان ایشان مخصوصاً فرزندان برومندش به خصوص حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ مهدی شب‌زنده‌دار تسلیت عرض می‌کنم و صبر و اجر فراوان برای همگی از خداوند مسألت دارم.

پیام تسلیت آیت‌الله مکارم‌شیرازی به مناسبت درگذشت آیت‎الله عطاردی به شرح زیر است: فقدان اسفناک حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ عزیزالله عطاردی که از محققان برجسته شیعه بود، موجب نهایت تأسف گردید.

این عالم برجسته در دوران خود آثار تحقیقاتی زیادی از خود به یادگار گذاشت، محققی سخت‌کوش و عالمی فرزانه و اندیشمندی پرکار بود که هرگز قلم را به زمین نگذاشت و آثار با ارزش فراوانی از خود به یادگار نهاد.

فقدان اسفناک این محقق برجسته را مخصوصاً به حوزه علمیه خراسان و تمام علاقه‌مندان به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض می‌کنم و صبر جمیل و اجر جزیل برای همگی از خداوند خواهانم.

انتهای پیام

کد N413870