توضیحات دادستان اصفهان درباره پرونده شرکت گیتی‌پسند

دادگاه,دادسراي عمومي و انقلاب,دادگستري اصفهان

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: پرونده شرکت گیتی‌پسند روال قانونی خود را طی می‌کند و حکم جلب متهمان نیز صادر شده است.

محمدرضا حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، با بیان این که شرکت گیتی‌پسند تصمیم گرفته تا بدهی‌هایش را پرداخت و تکلیف طلبکاران را مشخص کند، اظهار کرد: این پرونده هنوز به دادگاه ارسال نشده است، اما تحقیقات ابتدایی رو به اتمام و کار دادسرا پایان یافته است. این پرونده با کیفرخواست به دادگاه ارسال و در آنجا برای متهمان حکم صادر خواهد شد.

وی با بیان این که شرکت گیتی پسند در پرداخت بدهی‌های خود با محدودیتی از جانب دادگستری رو به رو نیست، ادامه داد: شرکت گیتی پسند باید بدهی‌های خود را پرداخت کند و اگر تا قبل از این که دادگاه حکم صادر کند بتواند تکلیف مردم را تعیین کند و رضایت آنها را بگیرد طبعا در رای دادگاه موثر خواهد بود و اگر این کار را انجام ندهد رای بدون در نظر گرفتن پرداخت بدهی‌ها برای آنها صادر خواهد شد.

دادستان اصفهان اضافه کرد: روال تحقیقات دادسرا یک بحث است و پرداخت بدهی‌ها و جلب رضایت مردم این شرکت بحث دیگری است و شرکت گیتی پسند قصد دارد تا شهریور ماه این کار را انجام دهد.

حبیبی تصریح کرد: جلب رضایت شاکیان در حکم دادگاه موثر است و در این پرونده نیز تاثیر خود را می‌گذارد.

انتهای پیام

کد N413580