پیام تشکر بسیج از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

سازمان بسيج مستضعفين,فلسطين,روز قدس

سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی، ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، عنوان کرد: اینک نوبت دولت است تا با پشتوانه عظیم حضور مردمی، دیپلماسی خود را برای عملیاتی کردن رفراندم تعیین سرنوشت فلسطین، فعال نماید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز اسلام است. حضرت امام خمینی (رحمةالله علیه)

آفرین بر ملّت بیدار و بصیر ایران اسلامی که بار دیگر با حضور کم نظیر و دشمن شکن در راهپیمایی با شکوه و عظیم روز قدس، در لبیک حماسی خویش به ندای مقام معظم ولایت، امام خامنه‌ای عزیز، پاسخی کوبنده و توفنده به یاوه‌گویی‌های دشمن داده و نشان دادند که راه امام خمینی کبیر پربیننده‌ترین و بالنده‌ترین حرکت سیاسی عصر حاضر در عرصه بین‌الملل است.

بی شک، حضور ملّت با ایمان، ایرانیان سرافراز و روزه داران عاشق در این راهپیمایی جاودان، موجب دلگرمی مظلومان فلسطین قهرمان، و الهام‌بخشِ راه جهاد برای امت واحده اسلامی گردید و ثابت کرد که با وجود جریان‌سازی‌های فرعی و فریبنده دشمن کماکان «فلسطین، مساله اول جهان اسلام است».

اینک، ملّت عزیز و همیشه در صحنه، وظیفه و تکلیف الهی و انسانی خویش را به احسن وجه انجام داده‌اند و اکنون نوبت دولت است تا با پشتوانه عظیم حضور مردمی، دیپلماسی خود را برای عملیاتی کردن رفراندم تعیین سرنوشت فلسطین فعال نماید.

به امید ظهور منجی عالم بشریت امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف)»

انتهای پیام

کد N413522