بیانیه مشترک استانداران و دبیران کل احزاب سیاسی در محکومیت جنایات صهیونیست ها

احزاب و استانداران,غزه 93

تهران - ایرنا - استانداران و دبیران کل احزاب و تشکل های سیاسی کشور بیانیه ای در محکومیت جنایات رژیم اشغالگر قدس صادر کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، در این بیانیه که در نشست مشترک وزیر کشور با استانداران و دبیران کل احزاب و تشکل های سیاسی کشور قرائت شد، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس آمده است: در شرایطی که خاورمیانه در آتش جهل و کینه گروههای تندرو می سوزد رژیم اشغالگر قدس در ماه مبارک رمضان مردم بی دفاع و بی گناه فلسطین به ویژه ساکنان نوار غزه را مورد حملات وحشیانه خود قرار داده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: مجامع جهانی مسئول و مدعیان دروغین حقوق بشر تاکنون اقدامی شایسته در محکومیت و توقف کشتار کودکان و زنان بی دفاع انجام نداده اند و با سکوت معنی دارشان به نوعی از این جنایات حمایت کرده اند.

استانداران و دبیران کل احزاب و تشکل های سیاسی در این بیانیه ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین، جنایات اخیر صهیونیست ها را به شدت محکوم کرده و از دولت های اسلامی خواسته اند که یکصدا به دفاع از ملت مظلوم فلسطین برخیزند.

استانداران و دبیران کل احزاب و تشکل های سیاسی در خاتمه مراتب تشکر خود را از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کرده اند.

سیام**1058**7261**9136** 3404
کد N413389