انصاریان در گفتگو با مهر:

تشریح آخرین وضعیت جسمی آیت الله مهدوی کنی

سایر حوزه ها

رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه وضعیت جسمی آیت الله مهدوی کنی خوب است، گفت: متاسفانه برخی از سایت ها بدون اطلاعات کافی و پیگیری های دقیق مطالبی را منتشر می کنند که از آنان خواهش می کنیم با انتشار اخبار نادرست مردم و جامعه را نگران نکنند.

ابراهیم انصاریان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین وضعیت جسمی آیت الله مهدوی کنی گفت: الحمدالله وضعیت جسمی ایشان خوب است.

رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری، افزود: حدود یک ماه پیش ریه ها عفونت پیدا کرده بود عفونت برطرف شده است، گوارش، کلیه و قلب ایشان وضعیت خوبی دارد و تیم پزشکی و مشاوران آنها می گویند آیت الله وضعیت جسمی خوبی دارد.

وی با اشاره به ضایعه مغزی رئیس مجلس خبرگان گفت: در روزهای باقیمانده ماه مبارک رمضان از مردم روزه دار می خواهیم با دعای خود برای بهبودی حال آیت الله دعا کنند تا ضایعه مغزی نیز برطرف شود تا بتوانیم از وجود ایشان بهره مند شویم.

انصاریان در واکنش به شایعات پیرامون آیت الله مهدوی کنی گفت: متاسفانه برخی از سایت ها بدون اطلاعات کافی و پیگیری های دقیق مطالبی را منتشر می کنند که از آنان خواهش می کنیم با انتشار اخبار نادرست مردم و جامعه را نگران نکنند.

رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه اخبار مربوط به آیت الله مهدوی کنی، تنها از سوی دفتر ایشان و خبرگزاری های رسمی معتبر است، تصریح کرد: ما هیچ اطلاعاتی را از مردم پنهان نمی کنیم.