تقدیر سازمان بسیج عشایری از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

سازمان بسيج مستضعفين,روز قدس,عشاير

سازمان بسیج عشایری کشور با صدور اطلاعیه‌ای از حضور پرشور مردم و عشایر در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این اطلاعیه آمده است:

«الحمدلله الذی هدانا لهذا وما کنا لنهتدی لولا ان هدانا الله

سلام و درود بر مردم غیور، حماسه‌ساز و ولایت‌مدار ایران اسلامی. سلام و درود بر شما که فریاد مظلوم‌خواهی و حق‌طلبی مردم فلسطین خصوصاً غزه مظلوم را سردادید و امید در دل دوستان و بیم در دل دشمنان انداختید.

آفرین باد بر شما که خیال خام و خواب بی‌تعبیر آمریکا و صهیونیست را آشفته ساختید و درخت تنومند اسلام را حیاتی دوباره بخشیدید و هوشیاری، حمایت و همبستگی خود را به مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف و همه آزادگان و مظلومان تاریخ به ثبت رسانده و ثابت کردید که فلسطین در دنیا تنها نیست.

بی‌شک این حماسه شما همانند دیگر حماسه‌های خلق شده ماندگار و جاودان خواهد ماند و باید به اینهمه صمیمیت، اتحاد و حضور و شکوه با تمام وجود احترام گذاشت و در برابر این همه عظمت سر فرود آورد.

شما مردم شریف با حضور گسترده و پرشور خود و خلق حماسه‌ای دیگر و نمایش خشم و نفرت و انزجار خود از رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای و جهانی آن، نشان دادید که به این حساسیت ها واقف هستید؛ حضور پر رنگ شما در راهپیمایی امسال ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم بیانگر بصیرت و موقعیت‌شناسی شما و توجه به مسائل جهان اسلام است، این حضور لبیک به فرمان امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله) و بیانگر عشق و علاقه شما به انقلاب اسلامی و آرمان های بلند آن و نشانه هوشیاری و آمادگی کامل در عرصه دفاع از اسلام عزیز و مسلمانان غزه بود و این واقعیت را اثبات کرد که دشمنان نظام و انقلاب با همه تهدیدات پوچ، توطئه ها و فتنه های گسترده هرگز نتوانسته‌اند در هیچ جای این دیار پهناور در اراده و باور این ملت کوچکترین رخنه‌ای ایجاد نمایند و در آینده نیز قطعا نخواهند توانست و بیشتر به فکر ترمیم گنبد کاغذی خود باشند که حتی موشک های برد کوتاه نیز از آن می گذرد.

سازمان بسیج عشایری کشور به نمایندگی از خیل عظیم بسیجیان عشایر که دوشادوش همه ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور اسلامی با مشت های گره کرده و کوبنده و ملبس به لباس مقدس و غیرت عشایری شرکت کردند و به پاس این حماسه سراسر شور و شعور از همه اقشار مردم در جای جای ایران اسلامی صمیمانه سپاسگذاری می نماید و امیدوار است با تداوم مقاومت و مبارزات قهرمانانه ملت مظلوم فلسطین و حمایت مستمر مسلمانان در آینده نزدیک شاهد آزادی قدس شریف و تشکیل دولت اسلامی در سرزمین فلسطین باشیم. ان‌شاءالله»

انتهای پیام

کد N412149