ابوترابی:ترور دانشمندان، حربه دنیای استکبار جهت ممانعت از قدرتمند شدن ایران است

سیاسی

‌نایب‌ رییس مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که قدرت محصول فناوری پیشرفته است، ایران امروز با تلاش جوانان این سرزمین کشوری قدرتمند است.

‌نایب‌ رییس مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که قدرت محصول فناوری پیشرفته است، ایران امروز با تلاش جوانان این سرزمین کشوری قدرتمند است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام،سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد در مراسم سومین سالگرد شهادت داریوش رضایی‌نژاد در آبدانان اظهار کرد: این گونه محافل و مجالس پیام آور ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و افق بلند فراروی ملت بزرگ ایران است.

وی ادامه داد: شهدای عالی‌قدر شهدای زنده تاریخ انقلاب ،جانبازان عزیز چهره‌های سلحشور و هوشمند همانند برادر جانباز آزاده آقای حاج "صارم طهماسبی" و خون مقدس حیات بخش شهدای عالیقدر همانند شهیدرضایی نژادها برای ملت ایران پیام‌های حیات‌بخش و راهگشا دارد و مهمترین پیام آن است که این انقلاب بر شانه مقاوم چنین دلیرمردانی بر بازوان توانای این چنین انسان‌های عالم وشجاع و مقاومی حمل شده و امروز بعنوان یک ارزش ماندگار وسرمایه بزرگ وبی بدیل در اختیار ملت ایران قرار گرفته است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجله اشپیگل به نقل از یک مقام اطلاعاتی اسرائیل ترور رضایی‌نژاد را اولین اقدام جدی رئیس جدید موساد اعلام کرد و ادامه داد: دنیای استکبار فکر می‌کند با ترور دانشمندان ایران می‌توان از تبدیل شدن ایران به یک قدرت منطقه‌ای جلوگیری کرد اما از آنجا که قدرت محصول فناوری پیشرفته است ، ایران امروز با تلاش جوانان این سرزمین کشوری قدرتمند است.

در ادامه علی‌محمد احمدی، نماینده مردم آبدانان، اظهار کرد: آبدانان بین دو رشته کوه کبیرکوه و دینارکوه قراردارد که از نظر دسترسی راه ارتباطی صعب‌العبور ترین وحادثه‌خیز ترین وپرهزینه‌ترین راه‌های ارتباطی استان است. تونلی برای این شهرستان به طول بیش از6کیلومتر تصویب شده که جای تشکر دارد ،اما حجم عملیات مالی این بیش از 120میلیاردتومان براورد شده است و قیمت‌های سال90و 91 و فقط در لایحه بودجه 3میلیارد تومان برای این در نظر گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه با وجود اینکه آب سدهای "ورگر" و "دویرج" از آبدانان تامین می‌شود اما کشاورزان آبدانانی از نعمت آن بی‌بهره اند خواستار حل این مشکل شد.

احمدی در ادامه خواستار ترمیم فرودگاه متروکه آبدانان وبهسازی آن بعنوان مطالبات مردم دهلران شد.

انتهای پیام

کد N411610