کشته شدن ۱۰ نظامی اسرائیلی به دست گردان‌های قسام/ سرباز ربوده شده جزو کشته‌شدگان است

تسنیم نوشت:

گردان‌های عزالدین قسام اعلام کردند، در عملیات کمین نیروهای این گردان‌ها ۱۰ نظامی ارتش اسرائیل کشته‌ شده‌اند.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه خبری المیادین، گردان‌های عزالدین قسام اعلام کردند، در عملیات کمین نیروهای این گردان‌ها 10 نظامی ارتش اسرائیل کشته‌ شده‌اند.
روز گذشته نیز رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد که 66 نظامی اسرائیلی در درگیری با مبارزان فلسطینی در نوار غزه زخمی شده و به بیمارستان «سوروکا» و «شیبا» منتقل شدند که حال سه نفر از آنها وخیم گزارش شده است.
این در حالی است که گردان های القسام شاخه نظامی حماس تعداد کشته‌های ارتش رژیم صهیونیستی را بیش از 60 تن اعلام کرده است. در همین رابطه ارتش اسرائیل اعلام کرد که ده‌ها تن از نظامیان این رژیم در درگیری با نیروهای مقاومت زخمی شده‌اند.
از سوی دیگر رسانه‌های خبری از سانسور شدید رژیم صهیونیستی در مورد تعداد کشته های این رژیم در درگیری با نیروهای مقاومت خبر می دهند.

در همین حال سخنگوی ارتش اسرائیل در صفحه توئیتر خود اعلام کرد شائول آرون 21 ساله نظامی ربوده شده به دست حماس جزو کشته شدگان است.
بر اساس اعلام سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی آرون جزو هفت سربازی است که در انفجار نفربر زرهی در غزه در تاریخ 20 جولای کشته شده است.
در تاریخ 20 جولای گردان های القسام اعلام کرد که یک نظامی اسرائیلی به شماره 6092065 و با نام شائول آرون را در شرق غزه اسیر کرده است.

5252

کد N411353