روز قدس؛ همصدا با کودکان غزه/

آیت الله مکارم شیرازی: مقدمات نابودی و محو اسرائیل فراهم می شود

سیاست داخلی

امروز احساس می‌کنم حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس از همیشه پرشورتر است/ امروز فقط سردمداران آمریکایی از اسرائیل حمایت می‌کنند/ افکار عمومی علیه این رژیم غاصب می‌باشد.

ایلنا: یکی از مراجع تقلید شیعه در قم با اظهار تأسف از این که امروز فقط سردمداران آمریکایی از اسرائیل حمایت می‌کنند، تأکید کرد اسرائیل از هر زمان رسواتر است و انشاء‌الله حضور پرشور مردم مقدمات محو نابودی اسرائیل را فراهم خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعه در قم، با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در قم، در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: امروز احساس می‌کنم حضور مردم از همیشه پرشورتر است.

وی با بیان این که امروز اسرائیل در دنیا منزوی شده است و افکار عمومی علیه این رژیم غاصب می‌باشد، گفت: یکی از عوامل حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی امروز روز جهانی قدس، جنایت‌های خونین این روزهای رژیم صهیونیستی است.

این مرجع تقلید با اظهار تأسف از این که امروز فقط سردمداران آمریکایی از اسرائیل حمایت می‌کنند، تأکید کرد اسرائیل از هر زمان رسواتر است و انشاء‌الله حضور پرشور مردم مقدمات محو نابودی اسرائیل را فراهم خواهد کرد.

کد N411237