روز قدس؛ همصدا با کودکان غزه/

ربیعی: پزشکان سازمان تامین اجتماعی فردا در مقابل دفتر سازمان ملل تجمع می‌كنند

دولت

سازمان بهزیستی آماده ارسال هر نوع کمک به مردم غزه است و در این راستا تمام ظرفیت خود را برای ارائه خدمات به افرادی که در حملات رژیم صهیونیستی دچار معلولیت می شوند به کار خواهد گرفت.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از همبستگی تشکل کارگری با مردم مظلوم و ستمدیده غزه خبر داد و تاكید كرد: پزشکان سازمان تامین اجتماعی در مقابل دفتر سازمان ملل صبح فردا تجمع می کنند.

علی ربیعی در حاشیه راهپیمایی روز قدس درگفتگو با خبرنگار اینا ضمن محکومیت جنایات فجیع مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی از همبستگی تشکل‌های کارگری با مردم مظلوم غزه خبر داد و گفت: در همین راستا پزشکان سازمان تامین اجتماعی صبح فردا با تجمع مقابل دفتر سازمان ملل درتهران ضمن اعتراض به کشتار بی رحمانه ملت مظلوم غزه و نیز بمباران مراکز درمانی توسط رژیم نامشروع صهیونیستی، آمادگی خود را جهت هرگونه کمک انسان دوستانه به این مردم مظلوم اعلام خواهند کرد.

وزیر تعاون کار رفاه اجتماعی همچنین ادامه داد: سازمان بهزیستی آماده ارسال هر نوع کمک به مردم غزه است و در این راستا تمام ظرفیت خود را برای ارائه خدمات به افرادی که در حملات رژیم صهیونیستی دچار معلولیت می شوند به کار خواهد گرفت.

کد N411020