قائم مقام وزیر کشور: غزه و لبنان برای ما مهم است

قدس 93

تهران - ایرنا - قائم مقام وزیر کشور گفت: حضور با شکوه و عظمت راهیپمایی روز قدس نشان داد که شعار نه غزه نه لبنان قابل قبول نیست و برای ما هم غزه و هم لبنان مهم است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حسینعلی امیری روز جمعه در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران افزود: حضور جناح های مختلف سیاسی در راهپیمایی نشات گرفته از مبانی فقهی مسلمانان است.

وی ادامه داد: گروه های مختلف سیاسی نظیر اصلاح طلبان، اصولگرایان و غیره امروز در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند که این مساله نشان دهنده، موضوع ملی راهپیمایی است که در فضای دوستی و همدلی با رهبری ولایت فقیه حکمفرما شده است.

امیری یادآور شد: تجربه ثابت کرده است هر زمان اتحاد بوده مشکلات حل و فصل شده و امروز نیز اقشار مختلف مردم حضور یافته اند تا نشان دهند شعار نه غزه نه لبنان، قابل قبول نیست و برای ما هم غزه مهم است و هم لبنان.

قائم مقام وزیر کشور با بیان این که هر کس ظلم کند مورد نفرت و هر کس مورد ظلم باشد مورد حمایتمان است، افزود: جنایات وحشیانه اسرائیل دل تمام وجدان های بیدار را به درد می آورد و پیام ما به مردم دنیا این است که هر گاه بحث حمایت از مردم مظلوم باشد، مردم مسلمان ایران حضور دارند.

سیام**1058**1572
کد N410988