۰
/روز قدس؛ هشداری بزرگ به اسرائیل/

نماینده زابل: در هر فتنه‌ای دست جنایتکار صهیونیزم و آمریکا در کار است

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
روز قدس

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: در هر گوشه‌ای از جهان اسلام که فتنه ای بر علیه مسلمانان رخ می دهد، یقینا دست جنایتکار صهیونیزم و آمریکا در کار است.

سیدباقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان در حاشیه راهپیمایی روز قدس، اظهار کرد: مسلمانان جهان امروز باید اختلافات و مسائل جزیی خود را کنار بگذارند و در برابر دشمن اصلی خود که قرآن کریم نیز از آنها به‌همین عنوان یاد کرده وحدت و اتحاد خود را بالا برده و در این راهپیمایی که در واقع نوعی حماسه سیاسی محسوب می‌شود سعی کنند پیام مظلومیت فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

وی بیان کرد: در حالی که برخی سردمداران کشورهای اسلامی منطقه با واگرایی خود، حتی حاضر به صدور بیانیه ای معمولی نیستند. بر مسلمانان این کشورها واجب است تا ضمن حمایت از فرزندان و زنان بی‌دفاع فلسطین، انزجار خود را از این سکوت مرگبار برخی دول اسلامی اعلام کنند.

حسینی گفت: روز جهانی قدس روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار است؛ لذا مسلمانان و ملت های آزاده جهان در این روز از اعماق وجود بیزاری خود را از صهیونیست های غاصب و حامیان آنها اعلام می کنند.

وی تصریح کرد: مردم جهان با شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا انزجار خود را از جنایات رژیم اشغالگر قدس که با حمایت آمریکا همراه شده، اعلام می کنند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.