روز قدس؛ همصدا با کودکان غزه/

محسنی اژه‌ای: از بازداشت خبرنگار واشنگتن‌پست اطلاعی ندارم

سیاست داخلی,روز قدس

جای تاسف است که این مدعیان حقوق بشر با مشاهده این همه فجایع اما همچنان درحال حمایت از ظالم هستند. مردم باید بدانند که سازمان‌های بین‌المللی باید تغییر کنند.

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در حاشیه راه‌پیمایی روز قدس و در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت:‌ هرکس که می‌خواهد حس مسئولیت را مشاهده کند باید حتما در جمع این راه‌پیمایان حضور یابد و شما ملاحظه می‌کنید که مردم با زبان روزه در این هوای گرم را در این صفوف متراکم می‌بینید. این نشانگر احساس مسولیت مردم ما در قبال مظلومین خصوصا مظلومین مردم غزه است.

دادستان کل کشور با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی اظهار کرد: امروز برای همه دنیا و نه فقط مسلمانان و آزاده خواهان، ‌دروغگویی آنها ثابت و مشخص شد که این مجامع و مدعیان حقوق بشر به جز منافع شخصی و گروهی خود به چیز دیگری فکر نمی‌کنند.

سخنگوی قوه‌قضاییه جنایات در غزه را بی‌نظیر خواند و افزود: جای تاسف است که این مدعیان حقوق بشر با مشاهده این همه فجایع اما همچنان در حال حمایت از ظالم هستند. مردم باید بدانند که سازمان‌های بین‌المللی باید تغییر کنند. امروز تشت رسوایی‌شان به صدا در آمده و حمایت آنها از جنایات در غزه، ماهیتشان را نشان داد.

وی همچنین درخصوص خبر بازداشت خبرنگار واشنگتن پست نیز گفت: از این مسئله اطلاعی ندارم.

کد N410861