/روز قدس؛ هشداری بزرگ به اسرائیل/

اصغرزاده: جریان نه غزه نه لبنان یک جریان مردمی نبود

غزه,روز قدس,راهپيمايي

ابراهیم اصغرزاده گفت: جریان نه غزه نه لبنان یک جریان مردمی نبود، جریان اصلاح‌طلبی هیچگاه از چارچوب‌هایی که به آن معتقد است عبور نکرده و طبعا این شعار متعلق به عده‌ای بود که امروز پاسخش را در حضور گسترده مردم شاهد هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اصغر زاده در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: موضوع فلسطین و غزه برای مردم ایران بسیار اهمیت دارد اما باید ارزش‌های منطقه را از عینک خودمان ببینیم. متاسفانه در ایران جریاناتی هستند که از عینک مسکو یا کرملین مسائل منطقه را رصد می‌کنند.

وی افزود: برای من فرقی بین پوتین و پوتینیزم و داعش و نتانیاهو و جریان صهیونیستی نیست. همه آنها به نوعی به دنبال منافع خود هستند و می‌خواهند منطقه را به گونه‌ای اداره و مدیریت کنند که منافع‌شان تامین شود.

اصغرزاده تصریح کرد: مسیری که ما طی می‌کنیم از مسیر روسیه متفاوت است. ما باید نگاه خود را نسبت به مسائل منطقه داشته باشیم که وحدت شیعه و سنی و عبور از اختلافاتی که معمولا جریانات دیگر از تحریک آن منفعت دارند محوریت آن است.

این فعال سیاسی گفت: شعارهای اصلاح‌طلبان و نوع نگاه‌شان نسبت به مساله فلسطین با برخی جریانات در داخل متفاوت است اما در دفاع از غزه و محکوم کردن اسرائیل همه جریان‌ها نقطه اشتراک دارند.

وی همچنین در خصوص طرح شعار انحرافی نه غزه، نه لبنان، گفت: جریان نه غزه نه لبنان یک جریان مردمی نبود، جریان اصلاح‌طلبی هیچگاه از چارچوب‌هایی که به آن معتقد است عبور نکرده و طبعا این شعار متعلق به عده‌ای بود که امروز پاسخش را در حضور گسترده مردم شاهد هستند.

اصغرزاده توضیح داد: راهپیمایی گسترده مردم و حضور آنها در سراسر کشور نشان می‌دهد برای مردم مسائل دنیای اسلام اهمیت دارد و بهترین راه‌حل برای نجات منطقه را رجوع به آرای مردم ساکن منطقه می‌دانند.

انتهای پیام

کد N410773