رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

سرنوشت مختوم رژیم صهیونیستی براساس سنت الهی و واقعیات نابودی است

غزه 93

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی گفت: سرنوشت رژیم اشغالگر قدس براساس سنت الهی و واقعیات امروز جهانی نابودی است.

علاءالدین بروجردی در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: علی رغم همه جنایات، این رژیم غاصب رو به افول است.

وی با اشاره به 4 جنگ رژیم صهیونیستی با مقاومت که همه آنها به شکست رژیم غاصب اشغالگر انجامید، گفت: نباید تردید کرد رژیم اشغالگر قدس پنجمین شکست را از مقاومت تجربه خواهد کرد.

وی با اشاره به جنایات این رژیم در روزهای اخیر گفت : کشتن مردم بیگناه بخصوص زنان و کودکان بی پناه در هیچ فرهنگی نشانه شجاعت و قدرت نیست.

وی با اشاره به سکوت مجامع بین المللی و برخی از کشورهای مسلمان بیان کرد: آنچه مایه تاسف است سکوت مجامع بین المللی، برخی کشورهای اسلامی و حمایت همه جانبه آمریکا و برخی دولت های غربی مدعی حقوق بشر از این جنایات است.

وی اظهار کرد: این حمایت موجب خشم مسلمانان و آزادیخواهان جهان شده و این موضوع زمینه افول هرچه بیشتر رژیم غاصب صهیونیستی خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد که مسلمانان در اولین قبله خود (بیت المقدس) نماز شکر پیروزی را اقامه کنند و جهانیان شاهد نابودی این رژیم باشند.

وی بر اتحاد و انسجام مسلمانان تاکید کرد و گفت: اتحاد، انسجام و خنثی کردن توطئه های اختلاف افکنانه بین جهان اسلام مهم ترین عوامل موفقیت در این زمینه هستند.

تهرام (3)**519 و 1109**س.ق**1415
کد N410708