/روز قدس؛ هشداری بزرگ به اسرائیل/

وزیر دفاع: حضور در راهپیمایی اعتراض به حامیان جنایت‌های رژیم صهیونیستی است

رژيم صهيونيستي,غزه,روز قدس

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت که حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نوعی اعتراض و محکوم کردن کسانی است که تجاوز می‌کنند و یا از تجاوز رضایت دارند و یا آن را مورد حمایت قرار می‌دهند.

حسین دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس روز حضور ملت‌ها و مردم مسلمان در تمام جهان برای حمایت از مظلوم و محکوم کردن ظالم است، چه در شرایط عادی برای بیان یک مساله اساسی دنیای اسلام و حتی بشریت و چه در شرایط امروز که شاهد هجوم گسترده و ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مردم مسلمان غزه هستیم.

وی با اشاره به سکوت مجامع بین‌المللی و برخی کشورهای اسلامی در قبال حملات رژیم صهیونیستی به غزه، گفت: حضور مردم در راهپیمایی از سویی حمایت از مقاومت مردم فلسطین است و از سوی دیگر اعتراض و محکوم کردن همه کسانی است که تجاوز می‌کنند، از تجاوز رضایت دارند و یا آن را نظاره می‌کنند و مورد حمایت قرار می‌دهند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه مردم فلسطین از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس دلگرم خواهند شد، گفت: این حمایت باعث می‌شود که مردم فلسطین ایستادگی بیشتری کنند تا ان‌شاءالله نتیجه مقاومت پیروزی قطعی مردم فلسطین، شکست رژیم صهیونیستی و روسیاهی کسانی باشد که در مقابل این جنایت‌ها سکوت کردند و از آن رضایت داشتند.

انتهای پیام

کد N410343