۰
پورمحمدی:

نهایت داستان فلسطین سقوط رژیم اسرائیل است

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
رژيم صهيونيستي,فلسطين,پورمحمدي

وزیر دادگستری گفت: نهایت داستان فلسطین، سقوط رژیم اسرائیل را نوید می‌دهد، روند نزولی این رژیم با پیروزی انقلاب اسلامی ایران آغاز شده و همچنان در حال پیشروی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی صبح جمعه - 3 مردادماه - در بدو ورود به شیراز، در جمع خبرنگاران گفت: داستان غزه یک جنگ کاملا غیرانسانی و نابرابر و عاری از همه شاخص‌های انسانی و جنگ‌ها، برخوردها و درگیری‌های متعارف است.

وی ادامه داد: در یک‌طرف این رخداد، ملتی قرار دارند از هر جهت محروم، ملتی که در شرایط بسیار سختی که دسترسی‌ها و ارتباطات قطع است و با کمترین امکانات به حیات خود ادامه می‌دهند و در طرف مقابل دشمنی است سرتا پا مسلح، با تمام امکانات، ابزارها و پشتیبانی‌ها.

پورمحمدی تصریح کرد: روی دیگر سکه حکایت از حاکمیت اراده‌ها و خواسته‌های مظلومین دارد، حکایت مقابله حق با باطل است، ملتی که با دست خالی قریب به بیست روز مقاومت می‌کند با جسارت، مقاومت و پایداری ایستادگی کرده و همزمان به دشمن ضربه می‌زند.

وی با تاکید بر اینکه قریب به یک میلیون نفر از شهروندان اسرائیل در شرایطی غیر مطمئن و حساس، در پناهگاه‌ها با ترس و اضطراب زندگی را ادامه می‌دهند، گفت: فشارهای زیادی در عرصه‌های بین‌المللی بر این رژیم وارد شده و می‌شود و اقدامات آنان احساسات تمام مردم جهان را جریحه دار کرده و افکار عمومی جهان را بر علیه آنان شورانده است.

پورمحمدی دست‌آورد جنگ غزه را بسیار بزرگ دانست و تاکید کرد: داستان فلسطین سقوط اسرائیل را نوید می‌دهد، قوس نزولی این رژیم که همزمان با انقلاب اسلامی آغاز شده، به سرعت در حال پیشروی است.

وزیر دادگستری تصریح کرد: روز قدس سمبل مقاومت، حمایت و پشتیبانی از ملت مظلوم و تهی‌دست فلسطین است و امیدواریم که ما هم نقش خود را در این مبارزه بزرگ به‌خوبی ایفا کنیم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.