شورای مشورتی اصلاح طلبان قم:

روز قدس روز کنارگذاشتن تفرقه و اتحاد جهان اسلام است

سیاست داخلی

معتقدیم که برای ایرانی بودن، مسلمان بودن والبته انسان بودن مرز های جغرافیایی تنها تعیین کننده وملاک نیست. مرز ما، مرز دل های ما و مرز دینی وآیینی والبته انسانی ما هست. به همین دلیل می گوییم هم غزه، هم لبنان و هم ایران عزیز وسر افراز، به همین دلیل در روز قدس همگان با هم فریاد وحدت آفرین حمایت از مظلومین مسلمان در سراسر دنیا و بویژه فلسطین و لبنان و عراق را سرمی دهیم.

ایلنا: شورای مشورتی اصلاح طلبان استان قم با صدور بیانیه ای بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین تأکید و از مردم برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، متن بیانیه شورای مشورتی اصلاح طلبان استان قم در حمایت از مردم غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی به شرح ذیل است:

پیامبررحمت وعزت، حضرت محمد (ص): « من سمع مسلما ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم » هر کس بشنود صدای مسلمانی را که فریاد می‏کند یاللمسلمین، مسلمانان به‏ فریاد من برسید، و او را کمک نکند، دیگر مسلمان نیست، من او را مسلمان نمی‏دانم.

غزه آزمون گاهی است که بسیاری از مدعیان حقوق بشر در آن مردود شده اند. غزه جایی است که انسانیت وکرامت انسانی در معرض محک قرار می گیرد و مسلمان واقعی بودن باز هم مظلوم واقع می شود آن چه که امروز در غزه می بینیم نه تنها جنایت،آتش، خون، کودکان،زنان ومردان بی گناه کشته شده هست که معیاری است برای تردید در داشتن غیرت و شرافت انسانی و مسلمانی کسانی که سکوت کرده اند، غزه تکه ای از پیکره اسلام است؛ پیکره ای که امروز جای جای آن مورد هجوم کینه،نفاق،تفرقه وجهالت محض است. اسراییل این مصداق بارز تروریسم دولتی، به نسل کشی مردمانی روی آورده است که تنها گناه آنان مسلمانی و دفاع از مام میهن شان و آزادی خواهی است. واما روز قدس

روز قدس، روز اسلام است، روز همبستگی، وحدت و میعاد گاهی برای حمایت وهمدلی همه مسلمانان جهان از یکدیگر، روز کنار رفتن و شکست تفرقه و رمز پیروزی واتحاد جهان اسلام است که به فرمان حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذاشته شد و امروز ما نیز به تاسی از این ابتکار عمل آن مراد سفر کرده مان، معتقدیم که برای ایرانی بودن، مسلمان بودن والبته انسان بودن مرز های جغرافیایی تنها تعیین کننده وملاک نیست. مرز ما، مرز دل های ما و مرز دینی وآیینی والبته انسانی ما هست. به همین دلیل می گوییم هم غزه، هم لبنان و هم ایران عزیز وسر افراز، به همین دلیل در روز قدس همگان با هم فریاد وحدت آفرین حمایت از مظلومین مسلمان در سراسر دنیا وبویژه فلسطین و لبنان وعراق را سرمی دهیم.

شورای مشورتی اصلاح طلبان استان قم ضمن ابراز همدردی با ملت مظلوم فلسطین و محکوم نمودن جنایات ددمنشانه رژیم منحوس اسراییل، از عموم مردم ایران به ویژه اصلاح طلبان عزیز کشور دعوت به حضور پرشور در حماسه راهپیمایی روز قدس می نماید. باشد که این یکپارچگی ویک ندایی ملت های مسلمان در سراسر دنیا وایران عزیز، پایانی برمظلومیت وجنایت و آغازی بر وحدت باشد. انشا الله

شورای مشورتی اصلاح طلبان استان قم

کد N409594