محسن رضایی به محمد الضیف فرمانده گردانهای قسام

اشغالگران هیچ راهی جز تسلیم نخواهند داشت

محسن رضايي,فلسطين,روز قدس

محسن رضایی طی نامه‌ای که در اوج حملات رژیم صهیونیستی، خطاب به محمد الضیف فرمانده گردان‌های قسام نوشته، آورده است: حمله اسرائیل به غزه به انتفاضه جدیدی تبدیل خواهد شد و اگر اسرائیل به حملات خود ادامه دهد رزمندگان فلسطین از حصار غزه بیرون آمده و مردم شهرهای نزدیک را از دست صهیونیست های جانی آزاد خواهند کرد.

محسن رضایی طی نامه‌ای که در اوج حملات رژیم صهیونیستی، خطاب به محمد الضیف فرمانده گردان‌های قسام نوشته، آورده است: حمله اسرائیل به غزه به انتفاضه جدیدی تبدیل خواهد شد و اگر اسرائیل به حملات خود ادامه دهد رزمندگان فلسطین از حصار غزه بیرون آمده و مردم شهرهای نزدیک را از دست صهیونیست های جانی آزاد خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این نامه بدین شرح است:

"بسم الله قاصم الجبارین"

برادرعزیزم محمد الضیف فرماندهی گردانهای قسام

ن تنصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم

باسلام

درود خدا برشما ورزمندگان مبارز فلسطینی

اخبارشما را دائما دنبال و گام به گام همراهتان هستیم . در عین تاثر عمیق ازجنایات بی سابقه صهیونیستها ،ازمقاومت و پیروزیهای افتخار آفرینتان به خود می بالیم . نبرد دلاورانه شما نشان داد که نه گنبد آهنین و نه تانکهای مدرن اسرائیل نمی تواند محل وپناهگاه امنی برای آنها باشد. آری بجنگید چرا که درمقابل رژیمی که قریب هفتاد سال ،منطقی غیر ازجنایت وآدم کشی ندارد غیر از مقاومت چه راهی باقی مانده است؟ با رژیمی که تن به رفراندوم و مردمسالاری و آزادی درتعیین سرنوشت به ده میلیون فلسطینی در داخل وخارج فلسطین نمی دهد و آنهارا از داشتن حقوق اولیه محروم کرده است چه باید کرد؟ با رژیمی که هرچند یکبار از زمین و آسمان و دریا وحشیانه به مردم محاصره شده حمله و صدها نفر را قتل عام می‌کند چه باید کرد؟ آری راهی جز مقاومت باقی نمانده است. دولتهای اروپایی و آمریکا که دم ازحقوق بشر و صلح می‌زنند سازمانهای بین المللی را از تصمیم‌گیری بازداشته‌اند. آنها که برای کشتن یک حیوان در اروپا سروصدا براه می اندازند درمقابل کشتن صدها کودک وزن بی گناه سکوت کرده اند. آنها چه توجیه و دلیلی برای افکار عمومی جهان دارند. می گویند اسرائیل حق دارد از خود دفاع کند، آیا کودکان و زنان محاصره شده حق دفاع از خود ندارند؟

پس راهی جز مقاومت باقی نمانده است .

برادرعزیزم فرمانده شجاع وباغیرت فلسطین

تصور غلط اسرائیل این است که چون بی ثباتی هایی درکشورهای سوریه و عراق و مصر بوجود آمده و ایران هم تحت فشارهای آمریکا در محاصره اقتصادی است پس فرصتی برای آنها فراهم شده تا دیگر بار برای احیای حیثیت ازدست رفته سالهای اخیر ،شانس خود را بیازمایند. شکستهای پی درپی آنها در تجاوز به جنوب لبنان در نبرد سی وسه روزه حزب الله و مقاومت قبلی شما درغزه به شدت اقتدار پوشالی اسرائیل را مورد سئوال قرار داده بود.اماچه کسی قبول می کند که کشتن دهها کودک وزن نشانه اقتدار یک ارتش مدرن است . کودک کشی نه تنها نماد قهرمانی نیست بلکه بیانگر ضعف وناتوانی و ورشکستگی است. اسرائیل نه تنها از نظر اخلاقی بلکه ازنظر نظامی هم شکست سنگینی خورده است .قبول کنیم که چنین رفتارهایی عامل اصلی خشونت وجنایت درسطح بین المللی است.اگر در سراسر جهان هر روز صدها انسان بیگناه کشته می شود مربوط به کانونهای خشونت آفرینی ازجمله اسرائیل جنایتکار است.

رزمندگان دلاوراسلام

شکست صهیونیستها درنبردهای جاری به عنوان نقطه عطفی درخشان در تاریخ مبارزات فلسطین ثبت خواهد شد.به صهیونیستهای آدم‌کش و جنایتکار نشان دهید که مقاومت ،شکست ناپذیر و نقطه پایان اسرائیل فرا رسیده است. مطمئن باشید که اسرائیل به سرازیری سقوط کشیده شده است .برای اولین بار پروازهای بین المللی اسرائیلی را لغو کردید و در فرودگاههای فلسطین پرنده ای پر نمی زند. ناقوس ترس ومرگ صهیونیستها به صدا در امده وتا امروز قریب به پنجاه نفر ازنظامیان اسرائیل خود کشی کرده اند.

فرزندان شهادت وجهاد اسلامی

اینجانب به نمایندگی از فرماندهان دفاع مقدس تاکید می‌کنم که با تمام توان و امکانات ازشما دفاع و حمایت خواهیم کرد.شما مجاهدان و بیدار دلانی هستید که سینه خود را سپر حوادث امت اسلامی کرده اید.ما به شما افتخارمی کنیم. نبرد شما ادامه دارد و سلاح ومهمات مورد نیاز شما از دل سنگ هم که باشد بدستتان خواهد رسید. مطمئنا حمله اسرائیل به غزه به انتفاضه جدیدی تبدیل خواهد شد و اگر اسرائیل به حملات خود ادامه دهد رزمندگان فلسطین از حصار غزه بیرون آمده و مردم شهرهای نزدیک را از دست صهیونیست های جانی ازاد خواهند کرد. بی تردید درحملات هجومی و پارتیزانی ،صهیونیستها توان دفاع ازخود را ندارند. ده تا پنجاه نفر اسیر صهیونیست در هر شهر ،بهترین سپر دفاعی از آن شهر است .بدیهی است اشغالگران در چنین شرایطی هیچ راهی جز تسلیم درمقابل شما نخواهند داشت.

به خدا توکل کنید و مطمئن باشید که " وماالنصر الا من عندالله العزیز الحکیم."

محسن رضایی/18رمضان 1435

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام

کد N409505