دیده بان حقوق بشر:

منطقه "خزاعه" با بدترین فجایع انسانی روبروست/اسرائیل در حال نقض قوانین بین المللی در غزه است

آفریقا و خاورمیانه

همزمان با انتشار اخباری در خصوص ممانعت نظامیان رژیم صهیونیستی از ورود کادر پزشکی به منطقه "خزاعه" در نوار غزه دیده بان حقوق بشر اروپا و حوزه دریای مدیترانه اعلام کرد که منطقه خزاعه با بدترین فجایع انسانی روبروست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، دیده بان حقوق بشر اروپا و حوزه دریای مدیترانه با انتشار گزارشی در خصوص آخرین تحولات غزه بر تشدید حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی در منطقه "خزاعه" در نوار غزه تأکید و اعلام کرد این منطقه با بدترین فجایع انسانی روبروست.

در این گزارش همچنین تصریح شده است که رژیم صهیونیستی در هر دقیقه قوانین بین المللی را در غزه نقض می کند.

در همین راستا "اشرف القدره" سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین با اشاره به ادامه حملات رژیم صهیونیستی در نوار غزه به ویژه در منطقه خزاعه اعلام کرد که با وجود هماهنگیهایی که از سوی کمیته بین المللی صلیب سرخ برای ورود خودروهای آمبولانس و کادر پزشکی به منطقه خزاعه صورت گرفته است به دلیل مورد هدف قرار گرفتن این خودروها، کادر پزشکی نمی توانند خود را به این منطقه برسانند.

وی افزود نظامیان رژیم صهیونیستی با بستن راههای منتهی به منطقه خزاعه و مورد هدف قرار دادن خودرهای آمبولانس و امداد رسانی از ورود این خودروها به منطقه خزاعه جلوگیری به عمل می آورند.