محمد خاتمی:رژیم صهیونیستی تروریسم دولتی را به زشت ترین وجه به نمایش گذاشته است

خاتمی,فلسطین

تهران- ایرنا- رییس جمهوری اسبق کشورمان با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی تروریسم دولتی را به زشت ترین وجه به نمایش گذاشته است، شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس را نشانه تعهد، انسان دوستی و مسؤولیت اسلامی و انسانی همه کسانی دانست حق را پاس می دارند و باطل و بیداد را محکوم می کنند.

به گزارش ایرنا، محمد خاتمی شامگاه چهارشنبه در ضیافت افطار جمعی از دوستان و عده ای از مسؤولان پیشین و کنونی و خانواده های آنان با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی گفت: این رژیم که بنیادش بر غصب و اشغال و سرکوب است در این روزها و در هنگامی که مسلمانان روزه دار غزه همچنان در محاصره به سر می برند جنایتی بی همانند آفریده و تروریسم دولتی را در کریه ترین وجه خود نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه مقاومت مظلومانه مردم رنج کشیده فلسطین در برابر این جنایات وحشیانه، حماسه ای با شکوه بوده و هست، افزود: درود خداوند بر شهیدان و جانبازان و زنان و مردان مقاوم فلسطین در غزه و ننگ و نفرین بر جنایت آفرینان و حامیان آنان.

خاتمی خاطرنشان کرد: ملت شریف ایران با اقتداء به رهبری والاقدر خود حضرت امام خمینی(ره) که همواره خطر بزرگ رژیم صهیونیستی را به مسلمانان تذکر می داد و همبستگی و مقاومت در برابر آن را توصیه می کرد همیشه خود را در کنار مظلومان بویژه فلسطینیان قهرمان دیده است.

وی افزود: ملت ایران به یاری خداوند روز قدس را که میراث ارجمند امام(ره) است در شکوهمندانه ترین وضع خود بزرگ خواهد داشت با این امید که همه مسلمانان و همه آزادگان با محکوم کردن جنایات اخیر و حمایت برخی از دولت ها و سکوت دولت های دیگر رسالت دینی، انقلابی و انسانی خود را به انجام رسانند.

شبد** 2023
کد N408840