اخبار غزه/

اذعان صهیونیستها به وخامت حال نظامیان مجروح/مخالفت مقاومت با میانجی گری جان کری

آفریقا و خاورمیانه

ادامه حملات ددمنشانه هوایی و توپخانه رژیم صهیونیستی به غزه، اذعان رسانه های این رژیم به وخامت حال نظامیان زخمی شده و مخالفت مقاومت فلسطین با میانجی گری آمریکا از مهمترین اخبار غزه است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المیادین، منابع فلسطینی اعلام کردند: حملات هوایی و گلوله باران توپخانه ای مانع رسیدن تیم های امدادی به خزاعه می شود.

جان کری پس از دیدار با ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: در تلاشها برای برقراری آتش بس در غزه پیشرفتهایی به دست آمده است.

از سوی دیگر شبکه المیادین از سفر جان کری وزیر خارجه آمریکا از رام الله به فلسطین اشغالی برای دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد.

خبر دیگر اینکه، ابومجاهد سخنگوی گردانهای قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین به درگیری مقاومت با نظامیان اشغالگر در خزاعه اشاره کرد و افزود: نقش آمریکا به عنوان میانجی هرگز قابل قبول نیست، زیرا واشنگتن حامی قوی اشغالگران است.تشکیلات خودگردان باید همکاری امنیتی با دشمن را متوقف کند.

این در حالی است که مقاومت فلسطین به موشکباران مناطق اشغالی در پاسخ به جنایات وحشیانه صهیونیستها ادامه می دهد.

رادیو رژیم صهیونیستی نیز از بستری شدن 137 نظامی این رژیم در بیمارستانهای فلسطین اشغالی و وخامت وضع جسمانی چهار نفر از آنها خبر داد.