6 نماینده مجلس به غزه می روند/ زمان سفر معلوم نیست

مجلس نهم,غزه

نماینده اصفهان از فراهم شدن مقدمات سفر گروهی از نمایندگان مجلس ایران برای سفر به غزه خبر داده است.

به گزارش خبرآنلاین،پیش از این جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از اعزام هیأت پارلمانی ایرانی به غزه خبر داد و گفت: 15 نماینده برای عضویت در این هیأت نام‌نویسی کرده‌اند.

امروز حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس خبر داده است او قرار است به همراه  محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل نود، عبدالله تمیمی نماینده شادگان در مجلس، حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده تهران، محمد دهقان نماینده طرقبه و اسماعیل کوثری دیگر نماینده تهران به غزه سفر می کنند.

کامران  با بیان اینکه سفر هیئت پارلمانی 6نفره مجلس به غزه 10روزه است به تسنیم، افزود: پس از اینکه موضوع سفر نمایندگان به غزه مطرح شد، 30 تن از آن‌ها برای این سفر اعلام آمادگی کردند که با قرعه‌کشی انجام شده، 6 نفر برای این سفر انتخاب شدند.
نماینده مردم اصفهان در مجلس دیدار با خانواده شهدای غزه و نحوه ارسال کمک‌های انسا‌ن‌دوستانه را از مهم‌ترین اهداف سفر نمایندگان به غزه دانست و تصریح کرد: در حال حاضر مشغول رایزنی با وزارت خارجه در مورد تعیین زمان دقیق این سفر هستیم که هروقت مقدمات آن فراهم شود، این سفر انجام می‌شود، اما هنوز زمان دقیق این سفر معلوم نیست.

 

/212 29

کد N408616