پیام سردار جلالی به مناسبت روز قدس

سیاست داخلی

امسال نیز روز قدس با گام های استوار از راه می رسد تا در گوشه و کنار جهان میلیون ها دل همواره در طپش برای سیادت اسلام و رهایی قدس شریف در لبیک به این ندای پرطنین تاریخ شعار کوبنده خود را بر علیه غاصبان فریاد کنند و استکبار بداند مسلمانان هرگز از آرمان آزادی سرزمین های اشغالی کوتاه نخواهند آمد.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: روز جهانی قدس از یادگارهای ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی برای روشن ماندن مشعل مبارزات ضداین رژیم در همیشه تاریخ است.

به گزارش ایلنا، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در پیامی بمناسبت روز قدس اظهار داشت: سال‌هاست که روز قدس به عنوان نماد اتحاد مسلمانان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سمبل مبارزه با تروریسم و صهیونیسم جهانی با حمایت مسلمانان آزاده جهان تجلی می‌یابد و مسلمانان در سراسر جهان در واپسین جمعه ماه مبارک رمضان به دفاع از حقوق حقه برادران خود در فلسطین و لبنان بر می‌خیزند.

وی در ادامه پیام آورده است: روز قدس افزون بر 3 دهه پر صلابت را پشت سر گذاشته و همچنان به عنوان «یوم الوصل» عاشقان آزادی قدس شریف، لرزه بر پیکر اشغالگران صهیونیست می افکند.

این روز مبارک و وحدت آفرین از یادگارهای ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی برای روشن ماندن مشعل مبارزات ضداین رژیم در همیشه تاریخ است.

امسال نیز روز قدس با گام های استوار از راه می رسد تا در گوشه و کنار جهان میلیون ها دل همواره در طپش برای سیادت اسلام و رهایی قدس شریف در لبیک به این ندای پرطنین تاریخ شعار کوبنده خود را بر علیه غاصبان فریاد کنند و استکبار بداند مسلمانان هرگز از آرمان آزادی سرزمین های اشغالی کوتاه نخواهند آمد.

جلالی بر لزوم وحدت میان گروه‌های سیاسی و دولت عراق به منظور مقابله با تروریست‌ها و تامین امنیت شهروندان تاکید و چنین آورده است: امروز روز قدس فریاد تمامی مظلومین عالم در هر نقطه ای از این کره خاکی است فریاد شیعیان بی پناه سوریه و غریو استمدادطلبی مردم بیگناه عراق که به جرم مطالبه حقوق مشروعشان در دام گروه های «داعش» تحت فرمان ددمنشان عرب مرتجع جلاد گرفتار آمده و به خاک و خون می غلطند.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با اشاره به حملات گسترده رژیم صهیونیستی ظرف هفته های اخیر به مناطق فلسطینی در کرانه باختری و نوار غزه از جمله دستگیری گسترده صدها فلسطینی و حملات هوایی،دریایی و زمینی به مناطق مسکونی فلسطینیان آورده است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، امسال قطعا صحنه محکومیت کسانی خواهد بود که این روزها بر خلاف خواست مهاجران فلسطین و ساکنان مناطق تحت اشغال مرعوب تهدید و ترفندهای تل آویو شده و تن به خفت سکوت حقیرانه داده اند.

در ایران اسلامی آنجا که حنجره همیشه در فریاد دفاع از مظلومان فلسطینی است و جهان تشنه عدالت برای شنیدن حرفهای تازه ضداستکباری نگاه خود را معطوف این سرزمین الهی کرده است، امت خداجوی بی صبرانه شرکت حماسی در راهپیمایی دفاع از مظلومیت فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی را انتظار می کشند.

جلالی در این پیام، فرجام توطئه آمریکا و هم پیمانان غربی- عربی آن در عراق وسوریه را برای آنها بسیار سخت و خفت بار توصیف و با تاکید بر ضرورت آینده نگری برخی دولت های عربی و اسلامی که بازی خورده این صحنه هستند، تاکید کرده است: شهادت مردم فلسطین که تکرار صحنه های جنایات تروریست ها در سوریه و عراق را تداعی می کند، حاکی از ناتوانی و عجز آن رژیم در برابر مقاومت مردم قهرمان فلسطین است،سوریه، عراق و فلسطین امروز عرصه راستی آزمایی مدعیان حمایت از آرمان قدس و مقاومت اسلامی و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی است.

در خاتمه پیام ضمن دعوت از احاد مردم آمده است: بر همه ما فرض و واجب است که در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای، با حضور همه جانبه در این راهپیمایی ضمن ادای دین خود به اسلام عزیز، وظیفه خود را در قبال همراهی و هم دردی با تمامی ملل مسلمان و غیر مسلمان آزاده در بند دنیا که در زیر یوغ دیکتاتوران جلاد و بی منطق گرفتار آمده اند خاصه ملت مظلوم فلسطین اعلام داریم و به دنیا ثابت کنیم که ملت مبارز ایران از مطالبه آرمان های به حقش هیچ گاه خسته نخواهد شد و از پرداخت هر غرامتی در این آوردگاه حق جویانه استقبال خواهند نمود.

به امید روزی که سایه شوم نظام سلطه و غاصبان فلسطین اشغالی برای همیشه تاریخ از صفحه روزگار محو گردد؛ «الیس الصبح بقریب»

کد N408609