بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسب روز جهانی قدس

رژيم صهيونيستي,فلسطين,اسراييل,غزه,روز قدس

جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسب روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در این بیانیه آمده است:

روز قدس، روز اسلام است . روز قدس، روز آزادی است. روز قدس، روز ستم سوزی است. روز قدس، روز دادخواهی است. روز قدس ، روز همآوایی است. روز قدس، روز وحدت است. روز قدس ، روز رهایی قدس و فلسطین از اشغال اسرائیل است . روز پایان پدیده اشغال و اشغالگری برای همیشه تاریخ است. روز قدس، روز خدا است.

ای آزادگان جهان، ای امت اسلام ، ای ملت رشید و مومن ایران، ای ایرانی تاریخ ساز ، امسال در حالی به استقبال روز جهانی قدس می رویم که جهان اسلام در تلاطم و بحران سختی قرار دارد و امت اسلام را آزمونی سخت در پیش است. استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی ، همداستان با ارتجاع عرب، با تعریف ، ایجاد و مدیریت فتنه قومی- مذهبی در منطقه در پی نهادینه کردن جنگ فتنه در منطقه و تعریف مدیریت جدیدی از ناامنی،‌با هدف باز تعریف سیطره خود هستند. مدیریت جنگ تروریستی در سوریه و تخریب زیر ساخت های اقتصادی و نظامی این کشور فعال در جبهه‌ی مقاومت، سرازیر کردن تروریست‌های داعش به عراق و تلاش برای تجزیه این کشور، جنگ داخلی در یمن ، لیبی ، و مدیریت بی ثباتی در تونس، سودان ، پاکستان،‌افغانستان و ... همه ، در چارچوب باز تعریف سیطره استکباری و صهیونیستی است.

رمضان امسال برای فلسطینیان ، خاصه ساکنان محصور غزه ، با تهاجم گسترده نظامی اسرائیل همراه است. صهیونیست ها جنگی ویرانگر علیه فلسطینیان را شروع کرده اند آن هم با استفاده از فتنه قومی- مذهبی تروریست ها در کل جهان اسلام که فلسطین و اشغال آن از سوی صهیونیستها را از اولویت جهان اسلام خارج ساخته است. جنگی که هدفش، فقط و فقط قتل عام است آن هم زنان و کودکان فلسطین و شگفت که همه‌ی مدعیان حقوق بشر و سازمانها و نهاد های بین المللی و دول مدعی، در برابر این ظلم آشکار ،‌سکوت پیشه کرده اند و به هنگام اعلام موضع، جای ظالم صهیونیستی را با مظلوم عوض کرده و بی توجه به نسل کشی آشکار صهیونیستی حمایت خود از اسرائیل را قویا اعلام می کنند!

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای مقاومت اسلامی ، خاصه شهیدان مظلوم جنگ اخیر غزه ، همچنین گرامیداشت روز جهانی قدس و دعوت از ملل آزاده جهان برای اعلام هماهنگ و جهانی حمایت از فلسطین و مخالفت با هر نوعی از اشغال و جنگ افروزی و خصوصا با مخالفت با رژیم جنگ افروز و جنایت پیشه‌ صهیونیستی، اعلام می دارد:

1- تهاجم همه جانبه اسرائیل به کرانه باختری رود اردن و باریکه غزه که با کشتار و خرابی گسترده همراه است، تائیدی بر موضع دقیق ملت انقلابی ایران که اسرائیل قابل اعتماد نیست و تنها زبان قابل فهم برای صهیونیست ها زبان مقاومت است و این رژیم تنها با سلاح مبتنی بر ایمان امت مسلمان و جوانان مومن فلسطین بر اشغال فلسطین پایان خواهد داد. چیزی که خود فلسطینیان در دو جنگ 22 و 8 روزه عیان دیده اند و اکنون نیز بر استیصال خود در برابر توان روز افزون تهاجمی مقاومت و گزینه های متعدد آن تاکید دارند.

2- حمله کنونی اسرائیل به غزه نشان داد که بر خلاف ادعای صهیونیست ها این رژیم طی سه جنگ متوالی به سالهای 2008، 2012، 2014 علیه غزه نه تنها قادر به از بین بردن توان مقاومت نبوده ، بلکه این توان تقویت نیز شده است.

3- حضور گسترده سیاسی فلسطینیان در کرانه باختری و فلسطینیان سرزمین های اشغالی 1948 در همبستگی با مردم غزه ،‌همبستگی و یکپارچگی جامعه فلسطینی را نشان می دهد. هر چند رژیم صهیونیستی تلاش زیادی برای جداسازی جامعه فلسطینی کرده است.

4- توان مقاومت فلسطین در ابتکار شیوه‌های جدید جنگی و نفوذ به قلب سرزمین های اشغالی 1948 و پشت محل استقرار دشمن و ضربه زدن به آن و به کارگیری همه امکانات ممکن از موشک و هواپیما و غواصی و حمله زمینی و ... نشان میدهد که راه مقاومت دچار انسداد نیست و می تواند شرایط موجود را تغییر دهد.

5- واکنش دسته جمعی جوامع مختلف در جهان اسلام و خارج از آن ، نشان می دهد که کار بزرگی در برابر ماشین رسانه ای صهیونیستی در جهان انجام گرفته و حقایق جنایت های این رژیم از سوی رسانه های مستقل به دنیا منتقل شده است. تا جائیکه در امریکا و منهتن نیویورک ، پایتخت سلطه مالی صهیونیستی ، اعتراضات گسترده علیه آن صورت گرفته که خود نشانگر آن است که با گسترش رسانه های مستقل ،‌اجماع سازی علیه اسرائیل ممکن است و قدرت‌های استکباری دیگر مانند گذشته نمی توانند از صهیونیستها حمایت کنند.

انتهای پیام

کد N408529