۰

طرح ممنوعیت به کارگیری استخدام‌های غیرقانونی در مجلس بررسی می شود

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح شفاف سازی اعلام کتبی نمرات و رتبه آزمون های استخدامی به داوطلبان استخدام و همچنین ممنوعیت به کارگیری استخدام های غیرقانونی را اعلام وصول کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی 5 لایحه و 2 طرح اعلام وصول شد. 

بر این اساس لایحه یادداشت تفاهم بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه در مورد استفاده از دروازه مرز زمینی رازی و کاپی کور و لایحه موافقتنامه دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت ترکیه در زمینه استفاده مشترک از دروازه و مرز زمینی حسن دره و سرع اعلام وصول شدند.

علاوه بر این هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس، طرح شفاف سازی اعلام کتبی نمرات و رتبه آزمون های استخدامی به داوطلبان استخدام و همچنین ممنوعیت به کارگیری استخدام های غیرقانونی،طرح قانونی شورای عالی استان ها ماده 92 اصلاح قانون شهرداری ها و شوراهای شهر و الحاق 4 تبصره به آن و طرح قانونی شورای عالی استان ها طرح اصلاح تبصره یک بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها مصوب سال 93 و الحاق تبصره یک به آن را اعلام وصول کردند.

همچنین لایحه تصدی موادی از قانون استخدامی نیروی انتظامی ایران و به کارگیری ارتش و سپاه پاسداران، لایحه ارزیابی زیست محیطی ایران از طرف دولت، لایحه عضویت جمهوری اسلامی ایران در مؤسسه استاندارد کشورهای اسلامی نیز اعلام وصول شد.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.