یک استاد حوزه:

فتاوای گروه‌های تفکیری برخلاف دستورات اسلامی است

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: اسلام‌گرایی و حقانیت اسلام چشم صهیونیست‌ها را کور کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی هشترودی در نشست بصیرتی تشکیل شده در شهرستان اشنویه، اظهار کرد: اسلام ستیزی، راه اندازی جنگ مذهبی، ایجاد فرقه‌های مذهبی، نشر اکاذیب و ایجاد اختلاف و تفرقه محورهای شومی هستند که غربی‌ها و صهیونیست‌ها و آمریکای شیطان برای مقابله با اسلام و پیروزی خود راه انداخته‌اند.

وی یکی دیگر از اهداف دشمنان را حاکمیت بر جهان و جهانخواری دانست و گفت: ایجاد رعب و وحشت، ظلم و ستم و غارت ثروت‌های کشورهای مسلمان از دیگر اهداف پلید استکبار جهانی است.

وی با اشاره به تاریخچه فرقه‌های ضاله در بین شیعه و سنی، خرافات، افراط و تفریط و مقابله با عترت و سنت پیامبر را از اهداف این فرقه‌ها برای ایجاد اختلاف بین مذاهب عنوان کرد.

این استاد حوزه و دانشگاه ضمن تاکید بر هوشیاری کامل مسلمانان اظهار کرد: گروهک تروریستی داعش پسمانده حزب بعث رژیم سابق عراق است که امروز مخصوصا در مناطق سنی مذهب عراق دست به جنایات ضد بشری و انسانی می‌زند که همه این توطئه‌ها برنامه‌ریزی‌های رژیم صهیونیستی و انگلیس است.

وی فتاوای فرقه‌های ضاله و گروهک‌های تروریستی در منطقه را برشمرد و با غلط خواندن این اقدامات گفت: همه فتاوا و تبلیغات رسانه‌ای آنان برخلاف دستورات اسلام و قرآن است.

انتهای پیام

کد N408068