بیانیه مجمع زنان اصلاح‌طلب در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

مجمع زنان اصلاح‌طلب با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت جنایات اسرائیل در غزه و تاکید بر لزوم شرکت در راهپیمایی روز قدس، از تجمع امروز بعدازظهر در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در بیانیه مجمع زنان اصلاح‌طلب آمده است:

«اینک صدای مظلومان بی‌پناه و بی‌دفاع از نخستین قبله‌گاه مسلمین شما را به یاری می‌طلبد، زنان، کودکان و دیگر انسان‌های آزاده‌ای که حقانیت خود را طلب می‌کنند. آنها اسیر دژخیمانی شده‌اند که با وقاحت بر تن و جان این ملت یورش برده و آنها را در معرض شکنجه و کشتار و سرزمینشان را در معرض نابودی قرار داده‌اند، آن هم با حمایت مدعیان دفاع از حقوق بشر چراکه این جنایتکاران هستی خود را در گرو نابودی ملت فلسطین جستجو می‌کنند و این تکرار تاریخ هفتاد ساله این ملت است قانا، صبرا و شتیلا و اینک شجاعیه در غزه و این چنین کرامت انسانی لگدمال اسرائیل غاصب و حامیان جنایتکار آن قرار گرفته است جنایتکارانی که به مقابله با مردمی برخاسته‌اند که قد قامت قیامت را در دیار پیامبران الهی صلا می‌دهند.

همنوا با همه آزادگان جهان این جنایت فجیع را محکوم نموده خود را همدرد و همراه برادران و خواهران فلسطینی دانسته و شکوه این جنایت را به وجدان‌های آگاه و بیدار تاریخ می‌بریم امید که دست‌یاور مظلومان امام زمان (عج) یاری‌گر همه بشریت به مدد آید؛ آمین.»

انتهای پیام

کد N408001