اسداللهی در تذکری مطرح کرد:

بنیاد شهید باید برای درمان جانبازان اموال مازاد خود را بفروشد

نماینده مردم تربت جام در مجلس اظهار کرد: اگر بنیاد شهید بودجه‌ای برای درمان جانبازان ندارد باید اقدام به فروش اموال مازاد خود کند زیرا جان جانبازان از اموال بنیاد مهمتر است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامرضا اسداللهی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری شفاهی به رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید گفت: متاسفانه جانبازان به علت هزینه‌های درمان دچار مشکلات بسیاری هستند، و براساس قانون بودجه بنیاد شهید مکلف است هزینه درمان جانبازان را پردخت کند، ولی این اقدام تاکنون صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: از طرف دیگر اگر بنیاد شهید بودجه‌ای برای درمان جانبازان ندارد باید اقدام به فروش اموال مازاد خود کند زیرا جان جانبازان از اموال بنیاد مهم تر است.

این نماینده مجلس همچنین در تذکری به وزیر صنعت، اظهار کرد: وضعیت معادن استان خراسان نابه‌سامان است و بسیاری از سودجویان پروانه‌ها را خرید وفروش می‌کنند، همچنین متإسفانه بسیاری از دامداران دارای مشکلات بسیاری هستند و این افراد به علت مشکلات حوزه تعیین قیمت شیر دام‌های خود را به کشتارگاه می‌فرستند.

اسداللهی در پایان در تذکری به رئیس صداوسیما گفت: علی‌رغم وعده‌ها و قول‌ها برای دیجیتالی کردن رسانه ملی در تربت جام متاسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته است،‌همچنین وزارت نیرو باید نسبت به تامین آب شرب حوزه انتخابیه اقدام کند.

انتهای پیام

کد N407877