نماینده کلیمیان در مجلس:

سکوت مدعیان حقوق بشر اسراییل را گستاخ کرده است

مجلس,اسراییل

تهران - ایرنا - نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: سکوت مدعیان آزادی و حقوق بشر و حتی تایید ضمنی این جنایات از سوی استکبار، سبب گستاخی بیشتر رژیم ستمگر اسراییل در رفتار غیر انسانی و جنایتکارانه خود شده است.

به گزارش ایرنا از وزارت بهداشت، دکتر «سیامک مره صدق» با ابراز تاسف از سکوت مجامع جهانی نسبت به کشتار بی رحمانه مردم غزه گفت: تکرار مکرر جنایات رژیم صهیونیستی و ارتش اشغالگر اسراییل علیه مردم غزه، بار دیگر قلوب تمام یکتاپرستان خداجوی جهان را به درد آورده است.

وی ادامه داد: ایرانیان کلیمی نیز مانند تمام موحدان، انزجار خود را از این جنایات اعلام می کنند و بار دیگر یادآور می شوند که سکوت شرم آور مدعیان صلح در جهان از عوامل تحریک کننده رفتار غیر انسانی صهیونیست های غاصب است.

مسوول فنی بیمارستان خیریه دکتر سپیر گفت: این موسسه به تاسی از نیات خیر، آمادگی کامل خود را برای پذیرش و درمان مجروحان مظلوم فلسطینی این حادثه اعلام می کند و انتظار دارد که تمام موسسات درمانی، بهداشتی سراسر جهان با اعلام انزجار از رفتار جنایتکارانه ارتش اسراییل در حمله به بیمارستان و موسسات بهداشتی، ناخشنودی خود را از این رفتار وقیحانه اعلام کنند.

رژیم صهیونیستی طی دو هفته گذشته با حمله به شهر غزه، بیش از 600 نفر از مردم این منطقه را به شهادت رسانده و شمار زیادی را مجروح و آواره کرده است.

اجتمام(1) ** 1776 ** 1071
کد N407866