در بیانیه سازمان جوانان حزب اسلامی کار مطرح شد

همه گروه‌ها صرف‌نظر از اختلاف‌نظرها در راهپیمایی روز قدس حضور یابند

رژيم صهيونيستي,روز قدس,حزب اسلامي كار

سازمان جوانان حزب اسلامی کار در بیانیه‌ای تاکید کرد که "ما جوانان احزاب اصلاح‌طلب رجاء واثق داریم که تمامی مردم، گروه‌ها و جریانات کشور، صرف نظر از اختلاف‌نظرها، حساسیت روز قدس امسال را درک کرده و با حضور خود سردمداران رژیم صهیونیستی را از بی‌دفاع نبودن ملت فلسطین آگاه خواهند کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«به نام خدا

وَما لَکُم لا تُقاتِلونَ فی سَبیلِ اللَّهِ وَالمُستَضعَفینَ مِنَ الرِّجالِ وَالنِّساءِ وَالوِلدانِ الَّذینَ یَقولونَ رَبَّنا أَخرِجنا مِن هٰذِهِ القَریَةِ الظّالِمِ أَهلُها وَاجعَل لَنا مِن لَدُنکَ وَلِیًّا وَاجعَل لَنا مِن لَدُنکَ نَصیرًا (قرآن کریم. 75 نساء)

روز قدس، روز فریاد رهایی فلسطین عزیز از چنگال خون‌آلود اسرائیل غاصب است. این روز، یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) و نشان از عمق بینش سیاسی و مذهبی ایشان است.

روز قدس امسال را در شرایطی پاس می‌داریم که حکومت نژادپرست اسرائیل روزهاست که با قساوت تمام، اقدام به نسل‌کشی ملت مظلوم فلسطین کرده است. حملات وحشیانه اسرائیل جنایت‌کار در شرایطی جان صدها فلسطینی را گرفته است که مجامع بین‌المللی و قدرت‌ها و مدعیان حقوق بشری، سکوت اختیار کرده و اقدام عاجلی برای متوقف‌کردن آن انجام نداده‌اند.

به راستی چگونه دولت‌هایی که با به خطر افتادن منافع‌شان، فریادهای حقوقی بشری و دموکراسی خواهانه‌شان، به آسمان رسیده و گوش فلک را کر می‌کند، در مقابل جنایت‌های گسترده اسرائیل سکوت می‌کنند. آیا جز این است که رژیم نامشروع صهیونیستی برای اعمال کثیف خویش، مهر تأیید آنها را نیز دارد؟!

اینک جهانیان دریافته‌اند که اسرائیل جنایتکار که به راستی شر‌َ مطلق است، منطقی جز زور نمی‌فهمد و تنها راه رهایی فلسطین، مقاومت جانانه این ملت مظلوم و حمایت هوشمندانه و همه‌جانبه جهانیان است.

سازمان جوانان حزب اسلامی کار، ضمن حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس امسال، از تمامی مردم روزه‌دار ایران عزیز دعوت می‌نماید تا در این روز، دوشادوش هم و پرشورتر از سال‌های گذشته، فریاد دفاع از مظلوم خود را به گوش جهانیان برسانند.

ما جوانان احزاب اصلاح‌طلب رجاء واثق داریم که تمامی مردم، گروه‌ها و جریانات داخلی کشور، صرف نظر از هرگونه اختلاف نظری، حساسیت روز قدس امسال را درک کرده، اهمیت حضور خود را دانسته و با فریادهای خود، سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی را از بی‌دفاع نبودن ملت مظلوم فلسطین، آگاه خواهند کرد.

جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ.»

انتهای پیام

کد N407702