دعوت سپاه حضرت محمد رسول الله برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

سپاه,غزه,روز قدس

سپاه حضرت محمد رسول الله در بیانیه‌ای‌از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

قدس و رمضان دو نام مبارکی هستند که همیشه در دل مسلمین جهان درخشیده و تابناکی آن با تدبیر معمار کبیر انقلاب از رمضان 58 بیشتر شده است و هیچ مکر و حیله‌ای نتوانسته و نمی‌تواند این اندیشه‌ی صهیونیست ستیزی آن پیر فرزانه و روز قدس را از قلوب مسلمین پاک نماید.

امام خمینی (ره) که تلالو انقلابش در سرزمین ایران موجب شد تا نور امید در دل تمامی مظلومین و ستمدیدگان که در یوغ مستکبرین گرفتار بوده بتابد و از بهمن 57 این حرکت توفنده تندیسی از مقاومت، ایستادگی و پیروزی در نظر آزادیخواهان به ستوه آمده از ظلم ظالمان شده است و پس از سال‌ها با نام بیداری اسلامی پایه‌های کفر و الحاد دیکتاتوردست نشانده را به لرزه درآورد و یکی پس از دیگری با قیام این ملت‌ها به زباله دان تاریخ افکنده شدند.

اکنون آزادی قدس شریف مطالبه‌ی بزرگ جهان اسلام و آرمان تمامی ملت‌ها و دیگرادیان شده است و امسال این خواسته زودتر از فرا رسیدن روز قدس آغاز شده است. چرا که اکنون دژخیمان رژیم غاصب اسراییل دستان پلید خود را تا مفرغ به خون مردم بی‌گناه فلسطین و به خصوص غزه‌ی مظلوم آغتشه ساخته‌اند و با بی رحمی از رساندن دارو و غذا به نیازمندان جلوگیری می‌نمایند.

تمامی این حرکات مزبوحانه و ددمنشانه به خاطر آن است که این مجسمه‌ی شیطان در منطقه منزوی شده و می‌کوشد تا با همراهی و هدایت گروه‌های تکفیری، سلفی، وهابی و داعشی با حمله به ملت ستمدیده عراق و تجزیه اماکن متبرکه و همچنین با شعار تغییر حکومت در سوریه خود را از ورطه‌ی سقوط نجات دهد و چون تمامی نفشه‌های شومش را نقش بر آب می‌دید از غفلت جهانیان و سرگرم شدن نگاهها به مستطیل جام جهانی فوتبال و والیبال استفاده نموده و از زمین و هوا بر مردم بی دفاع غزه یورش آورده و در سکوت مجامع بین‌المللی که به دروغ خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند صدها کودک و زن و مرد بی‌گناه را به خاک و خون کشانده است.

اگر پس از جنگ 33 روزه و 22 روزه این مجامع به خصوص سازمان ملل متحد که داعیه‌ی دفاع از ملت‌ها را دارد سکوت نمی‌کرد و جانیان صهیونیست را محاکمه می‌کردند شاید اکنون شاهد کشتار صدها روزه دار در ماه خدا نبودیم.

قطع یقین رژیم غاصب و خوخوار اسراییل در این جنایات تنها نبوده و حامیانی همچون آمریکای جنایتکار که خود نیز در نزد افکار عمومی منفورتر از گذشته شده است این غده چرکین و سرطانی را همراهی می‌نمایند و در خلق این جنایات وحشیانه شریک‌اند.

به همین خاطر روز قدس تنها صحنه‌ی حمایت از ملت مظلوم فلسطین نیست بلکه نمایشی از قدرت جهان اسلام در برابر تمامی دنیای کفر و حمایتی همه جانبه از مظلومان و ستمدیدگان جهان است.

ما بسیجیان، پاسداران و کارکنان سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ بار دیگر ضمن حضور در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس از آحاد ملت شریف به ویژه مردم مومن و انقلابی تهران دعوت می‌نماییم تا با شرکت در راهپیمایی این روز با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل برائت خود را از جنایات این جانیان اعلام و همصدا با دیگر ملت‌های مسلمان، حمایت خود را از مظلومان غزه و فلسطین ابراز نمایند.

به امید روزی که یوسف فاطمه (س) از پس پرده غیبت بیرون آید و پرچم آزادیخواهی با دستان پرکفایت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ( مد ظله العالی) به صاحب اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا لمقدمه الفداء سپرده شود.

انتهای پیام

کد N407701