هاشمی: تیم مذاکره کننده سایه ابرهای تحریم را از سر ملت عبور می‌دهد

مذاكرات ايران و گروه 1 5,تحريم

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با ابراز حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای، گفت: ما به فرزندان ملت در تیم مذاکره کننده هسته‌ای اعتماد داریم و این اعتماد را ابراز می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، سید حسین هاشمی در نطق امروز (چهارشنبه)، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری حمایت‌شان از تیم مذاکره کننده هسته‌ای را اعلام کردند ما نیز به این فرزندان ملت اعتماد داریم و این اعتماد را ابراز می‌کنیم. معتقدم تیم هسته‌ای کشورمان براساس سه اصل حکمت، مصلحت و هوشمندی هیچ‌گاه از حقوق اساسی مردم کوتاه نخواهد آمد.

وی افزود: تیم مذاکره کننده هسته‌ای علاوه بر حفظ خطوط سایه ابرهای تحریم را از سر ملت عبور خواهد داد.

نماینده مردم تهران از در اختیار قرار دادن بخشی از نطقش در خصوص حمایت از دولت و نقدهای منصفانه به رسانه سخن گفت.

رییس کمیسیون عمران مجلس در بخش دیگری از سخنانش با ابراز تسلیت به مردم غزه و فلسطین، گفت: مردم فلسطین و غزه این ایام مثل کوهی استوار در برابر متجاوزان صهیونیستی جانانه ایستاده‌اند. آنان داغ یک آه را بر دل این وحشیان گذاشته و در پیکار زمینی، خواب را از چشم متجاوزان صبرا و شتیلا ربوده‌اند. اینجاست که این فرمایش امام و رهبری مبنی بر شکستن تابوی شکست‌ناپذیر رژیم غاصب صهیونیستی و اینکه اسرائیل کوچکتر از آن است که دشمن تلقی شود، بهتر درک می‌شود.

هاشمی از آحاد مختلف مردم کشور خواست تا در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

نماینده مردم تهران از اعلام آمادگی نمایندگان و مجلس برای تصویب طرح یا لایحه برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه سخن گفت.

وی در بخش دیگری از سخنانش تدابیر عاجل و کارشناسی مسئولان کشور برای حل مشکلات تهران را خواستار شد و افزود: یک بار برای همیشه باید به مشکلات تهران به صورت جدی پرداخت شود. کلان شهر تهران و سایر کلان‌شهرهای کشور امروز با مشکلاتی چون آب، ترافیک، حمل و نقل، آلودگی، ساخت و ساز، مهاجرت، حقوق شهروندی و نظم عمومی دست به گریبان هستند.

هاشمی یادآور شد: فراموش نکنیم برای مدیریت یک شهر به 370 فاکتور نیاز است که مهمترین آن کاهش تصدی‌گری دولت و واگذاری امور به مردم است.

انتهای پیام

کد N407466