بیانیه جامعه اسلامی کارمندان به مناسبت روز قدس

رژيم صهيونيستي,غزه,روز قدس

جامعه اسلامی کارمندان در بیانیه‌ای، با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه، تاکید کرد که اعضای این تشکل همگام با اقشار مختلف مردم برای محکوم کردن این جنایت‌ها و حمایت از مردم فلسطین در تظاهرات روز جهانی قدس شرکت می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«در آستانه روز جهانی قدس رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی جنایات فجیعی را از هوا و زمین علیه مردم بیگناه و مظلوم فلسطین و غزه مرتکب شده که تاکنون صدها کودک، زن و سایر شهروندان را در نوار غزه به شهادت رسانده و هزاران مجروح برجای گذاشت.

متأسفانه این جنایات وحشیانه در انظار و جلوی چشمان سازمان‌های بین‌المللی که فقط دم از حقوق بشر می‌زنند و حمایت حامیان غربی بویژه آمریکا این شیطان بزرگ هر روز ابعاد فجیع‌تری به خود می‌گیرد.

در آخرین جمعه ماه رمضان مردم ایران و مسلمانان و آزادگان حامی مردم مظلوم فلسطین در جهان با قلبی اندوهبار از جنایات خونبار صهیونیست‌های ددمنش اعتراضشان را علیه این جنایتکاران به جهانیان نشان خواهند داد.

جامعه اسلامی کارمندان همگام با کارمندان سراسر کشور و سایر اقشار برای محکوم نمودن جنایتکاران رژیم صهیونیستی، حامیانش و حمایت از مردم مظلوم فلسطین در تظاهرات روز جهانی قدس شرکت خواهد نمود.»

انتهای پیام

کد N407404