کشته شدن اعضای یک خانواده آلمانی در حمله صهیونیست ها به غزه

آفریقا و خاورمیانه

حملات وحشیانه ارتش اسرائیل به نوار غزه علاوه بر شهادت بیش از 600 فلسطینی به کشته شدن اعضای یک خانواده آلمانی منجر شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اشپیگل، در میان قربانیان حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه اعضای یک خانواده آلمانی نیز دیده می شود. بنا بر اعلام رسانه های فلسطینی در حمله هوایی شب گذشته ارتش اسرائیل به مرکز نوار غزه "ابراهیم کیلانی" شهروند آلمانی به همراه همسر و 5 فرزندش کشته شده است.

این در حالی است که اعضای خانواده مذکور برای در امان ماندن از حملات صهیونیست ها به بخش امن غزه پناه برده بودند. در همین حال وزارت خارجه آلمان اعلام کرده این واقعه را پیگیری می کند با این حال در شرایط کنونی غزه دسترسی به اطلاعات در مورد قربانیان بسیار دشوار است.

پیش از این نیز یک سخنگوی وزارت خارجه آلمان با اشاره به اخبار دریافت شده از منابع مختلف از کشته شدن یک خانواده آلمانی فلسطینی الاصل در حملات صهیونیست ها به غزه خبر داده بود. اشپیگل در ادامه این گزارش به حضور شمار دیگری از شهروندان آلمانی در غزه اشاره کرده است.  

بر این اساس وزارت خارجه آلمان از این افراد که بیشترشان اتباع فلسطینی الاصل هستند خواسته است از مناطق درگیری خارج شوند. این در حالی است که محاصره همه جانبه غزه امکان خروج این افراد را غیرممکن کرده است.