جامعه روحانیت مبارز جنایات رژیم صهیونستی در غزه را محکوم کرد

غزه,روز قدس,جامعه روحانيت مبارز

جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونستی در غزه را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

سلام بر فلسطین، درود بر مردم قهرمان و مقاوم این سرزمین، غفران و رحمت الهی بر شهدای دفاع از غزه و سربلندی و سرفرازی برای مادران، کودکان و شهروندان صبور فلسطین مظلوم

ملت مسلمان ایران

در ماه ضیافت الله در آستانه روز جهانی قدس و در شرایطی که منطقه در آتش جهل و خشونت گروه‌های منحرف اسلام شعله‌آور است رژیم سفاک صهیونیستی بار دیگر مردم بی دفاع غزه را مورد حملات ددمنشانه خود قرار داده است. این درحالی است که نهادها و مجامع بین المللی بویژه کشورهایی که خود را مدافع حقوق بشر و آزادی‌های مشروع انسانی می دانند، هنوز اقدامی در برابرکشتار مردم، کودکان و زنان غیر نظامی فلسطین انجام نداده‌اند.

جای اندوه و تأسف است که در این ظلم بزرگ این کشورها بجای محکومیت اقدامات این رژیم غارتگر و جنگ طلب بر طبل حمایت از ظلم می کوبند و مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین را عامل اصلی جنگ معرفی می کنند.

امروز بر کسی پوشیده نیست که اختلاف در میان امت اسلامی باعث تجری و جسارت افزون تر رژیم صهیونیستی شده است لذا همچون همیشه وحدت و انسجام مسلمانان اساسی ترین نیاز جهان اسلام است. موضوعی که بارها امام عظیم الشأن (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) مورد تأکید قرار گرفته و امت اسلامی بدان فراخوانده شده‌اند.

جامعه روحانیت مبازر ضمن ابراز همدردی با مردم بی دفاع و بی گناه فلسطین و محکوم کردن این جنایات، از مردم قهرمان و موحد ایران اسلامی می خواهد در راستای هدف متعالی و دور اندیشانه امام راحل و هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال روز قدس را پرشورتر و اثربخش تر از گذشته برگزار نمایند.

جامعه روحانیت مبارز از چهره های سرشناس و صاحب نفوذ جهان اسلام می خواهد که از همه امکانات مادی و ظرفیت های معنوی خود برای محکومیت این اقدامات صهیونیستی استفاده کنند و با ایجاد فضای گفتمانی و رسانه‌ای ضد جنگ و خشونت ،‌رژیم غاصب صهیونیست را وادار به توقف حملات و تجاوز نمایند.

همچنین از مجامع بین المللی انتظار دارد عوامل جنایتکار را به دلیل زیرپاگذاشتن مقررات بین المللی و بدیهی ترین حقوق انسانی مورد تعقیب و محاکمه فوری قرار دهد.

از درگاه خداوند متعال عزت و عظمت بیش از پیش ملتهای مسلمان،‌ ملت مظلوم فلسطین و مردم شریف و عزیز ایران اسلامی را خواهانیم و مطمئنیم دفاع از فلسطین و حمایت مومنانه و ایثارگرانه از مظلومان فلسطین و قدس سرانجام به تحقق وعده الهی خواهد انجامید و دشمن صهیونیستی با خفت و خواری و شکست آشکار روبرو خواهد شد.

انتهای پیام

کد N406342