بیانیه سازمان بسیج دانش‌آموزی وفرهنگیان در حمایت از مردم غزه

غزه

سازمان بسیج دانش‌آموزی وفرهنگیان سپاه حضرت محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ در دفاع از مردم غزه بیانیه‌ای منتشر کرد .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است :

رژیم اشغالگر صهیونیستی بار دیگر با کشتار بی رحمانه‌ی مردم بی گناه غزه ، به ویژه کودکان و زنان این دیار، برگی تاریک و سیاه دیگر در دفتر تاریخ برای خود به یادگار گذاشت و با این جنایات هولناک و غیرانسانی برخوی وحشی‌گری خود مهر تأئید زد.

کشتاری که محکومیت گسترده افکار عمومی در جهان را برانگیخته و وجدان‌های بیدار را در جای جای جهان چون سیلی خروشان در دفاع از مردم و کودکان رنجدیده‌ی غزه در روح زمان جاری ساخته است و با صدایی رسا به جهانیان اعلام می دارد که هنوز هستند قلب‌های بیداری که ظلم و ستم استکبار جهانی را تاب نمی آورند و و برای قیام عدالت به پا ایستاده‌اند.

اما در این میان که غزه در خون کودکان خود در سوگ نشسته است،‌ سازمان ملل متحد و مدعیان دروغین حقوق بشر به ویژه آمریکای جنایتکار با کمال وقاحت و بی شرم تر از همیشه در کنار این آتش شعله ور اسرائیل ایستاده و با کمال قساوت آنچه بر مومنین فلسطین می رود را تماشا می کنند و حمایت آشکار را جایگزین سکوت مغرضانه نموده و ذات پلید خویش را بیش از پیش هویدا کرده و بر ادامه ی این جنایات اسرار دارند ! جنایاتی که دلیل ارتکاب آن ایمان راسخ مردم غزه به خدای واحد است و رژیم غاصب صهیونیستی مفتخر است که زمین را از وجود مسلمین پاک می کند!

اسرائیل بداند: سخنان رهبر کبیر انقلاب امام راحل همچنان آویزه‌ی گوش جهان اسلام و سخن مسلمین غزه است:« بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود» : این کشار بی رحمانه نه تنها در روند نهضت اسلامی و بیداری اسلامی خللی ایجاد نمی کند، بلکه روح صبر و استقامت را بر کالبد انقلاب اسلامی می دمد و آتش غیرت را در دل مسلمین جهان شعله ور می سازد تا روزی که منجی عالم بشریت پرچم پیروزی اسلام را با دستان مبارک خویش برافرازد.

اینک ما فرهنگیان و دانش‌آموزان بسیجی شهر تهران با تأسی از رهبر آزاده خود ظلم و جنایات آشکار رژیم جعلی اسرائیل و حمایت بی‌دریغ آمریکا از فرزند نامشروع خود در غزه را محکوم نموده و به رژیم صهیونیستی اعلام می کنیم که این فجایع وحشیانه، جز رسوایی آنها در افکار مردم جهان و آشکار نمودن ترس و وحشت آنان از بیداری اسلامی حاکم در منطقه ، برایشان نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

و ضمن اعلام همبستگی با مردم غیور و مقاوم غزه اعلام می داریم که ای غزه! ای خون جاری انتفاضه بیدار باش و مقاوم ، که ما نیز خصم صهیونیسم غاصبیم و تا پای جان در مصاف حق و باطل خواهیم ایستاد و در هر کجای جهان پرچمی برای حمایت و دفاع از ستمدیدگان برافراشته شود از آن حمایت خواهیم کرد و منتظر امر امام امتمان هستیم که اگر اذن دهد در اولین فرصت نماز جماعت در تل آویو برگزار می کنیم.

در پایان بار دیگر به سازمان ملل متحد و به کسانی که به دروغ پرچم حقوق بشر به دست گرفته اند هشدار می دهیم که روز جهانی قدس روز حیات اسلام نزدیک است. و ادامه‌ی این رویه و حمایت آشکار در برابر جنایات ددمنشانه و نقض قوانین بین المللی نتیجه‌ای جز بی اعتباری آنان در بین مردم جهان در پی نخواهد داشت.

انتهای پیام

کد N406028