۰

سارمان تبلیغات اسلامی، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد

  • ۳۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
رژيم صهيونيستي,فلسطين,اسراييل,غزه,بيانيه,سازمان تبليغات,روز قدس,راهپيمايي

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای شروع موج جدید جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در قتل عام مردم روزه‌دار و غیرنظامی غزه و خصوصاً کشتار وحشیانه کودکان معصوم را محکوم کرد.

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای شروع موج جدید جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در قتل عام مردم روزه‌دار و غیرنظامی غزه و خصوصاً کشتار وحشیانه کودکان معصوم را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«این روزها سرزمین فلسطین در معرض وحشیانه‌ترین ‌آدم‌کشی تاریخ در نوارغزه قرار دارد. دست‌های آلوده‌ جنایتکاران صهیونیستی غزه را در ماه مبارک رمضان به یک قتلگاه بزرگ و تمام‌عیار تبدیل کرده‌اند. دست‌های آلوده‌ جنایتکاران صهیونیستی در استمرار کشتار ملت ستمدیده و آزاده‌ فلسطین با پشتیبانی همه‌جانبه استکبار، مرد و زن و پیر و جوان روزه‌دار و حتی اطفال معصوم را به خاک و خون می‌کشد. این جنایات در برابر چشمان دنیای به اصطلاح متمدنی صورت می‌گیرد که مقابل این وحشی‌گری‌ها و ددمنشی‌های رژیم اشغالگر قدس دم فرو بسته و به تماشا نشسته‌اند و با سکوت خود راه را برای جنایات این رژیم غاصب هموار ساخته‌اند.

به راستی که رمضان خونین غزه سند توحش اسرائیل و لکه ننگی بر دامن جامعه جهانی است. سازمان تبلیغات اسلامی ضمن محکوم کردن جنایت تازه‌ی رژیم غاصب اسرائیل در به شهادت رساندن غیرنظامیان و زنان و کودکان مظلوم غزه، از امت واحده اسلامی می‌خواهد تا وضعیت جدید و حساس منطقه را بیش از پیش درک نموده و برای رفع مصائبی که بر ملت مظلوم فلسطین می‌رود، اهتمام ورزند. همچنین لازم است تا دولتمردان کشورهای اسلامی نیز با تحریم‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی رژیم صهیونیستی، این غده سرطانی را در منطقه به انزوا و استیصال بکشانند.»

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.